Burdel:D

Pozamuzyczne tematy...
Awatar użytkownika
starla
Boys Don't Cry
Numer gadu-gadu: 0
Kontakt:

Post autor: starla » piątek, 5 listopada 2004, 20:44

ja wlasnie z kolka geograficznego wrocilam i juz nie moge.myslalam,ze zasne.ile mozna liczyc katy padania promieni i rysowac diagramy demograficzne?
~body and soul can never be married~

Awatar użytkownika
cyjanek
Concert - The Cure Live
Numer gadu-gadu: 1882016

Post autor: cyjanek » piątek, 5 listopada 2004, 21:19

martab pisze:zależy dla kogo.... ja jutro odrabiam 12 listopada ;/ alw sumie fajnie bo potem bedą 4 dni wolne... ;)
my to odrobilismy jeszcze w pazdzierniku, co zreszta bylo jedna z lepszych 'imprez' na jakich bylam - otoz nie byly to zwykle lekcje, tylko mial wtedy miejsce Pierwszy Piknik Ósemki, co oznacza dziesiec godzin skeczy, pogo [mamy w szkole trzy zespoly metalowe, ha!], tarzania sie po betonie ze smiechu przy wyborach miss [ktorą zostal facet] i mistera i innych fajnych [zero sarkazmu] rzeczy.

magia promocji w superhiperwypasmarketach: czy ktos mi moze wyjasnic, PO CO mi pol kilo slonych paluszkow?
.

Awatar użytkownika
s'the figurehead
Disintegration

Post autor: s'the figurehead » piątek, 5 listopada 2004, 21:50

Każdy krzywi się i dziwi, widząc przed sobą roześmianą twarz czlowieka, z takim uwielbieniem mówiącym o jesieni... Ach, jak mało wyrozumiali są Ci wszyscy malkontenci i nudziarze, wciąż nie mogę się połapać, na co Oni tak patrzą... :roll:
A listopad coraz piękniejszy, chociaż chodzi po mej ciężkiej głowie, już tylko grudzień...

Awatar użytkownika
martab
Boys Don't Cry

Post autor: martab » piątek, 5 listopada 2004, 21:54

drimm pisze:
martab pisze:zależy dla kogo.... ja jutro odrabiam 12 listopada ;/ alw sumie fajnie bo potem bedą 4 dni wolne... ;)
my to odrobilismy jeszcze w pazdzierniku, co zreszta bylo jedna z lepszych 'imprez' na jakich bylam - otoz nie byly to zwykle lekcje, tylko mial wtedy miejsce Pierwszy Piknik Ósemki, co oznacza dziesiec godzin skeczy, pogo [mamy w szkole trzy zespoly metalowe, ha!], tarzania sie po betonie ze smiechu przy wyborach miss [ktorą zostal facet] i mistera i innych fajnych [zero sarkazmu] rzeczy.
w mojej szkoe każdy nawet najkrótszy moment musi być przeznaczony na porzerzanie wiadomości.... Nawet nie wiem czy sie zgodzili jutro skrócić przerwy bo lekcji nigdy... choć i są takie "dziwaczne dni" jak np. dzień dresa... nie przyjdzieszw dresie to jesteś pytany... albo jeśli na mikołaja bedziesz w czapce mikołaja to nie bedzieszy pytany... może jest ich wiecej, a mi nawet o tym niewiadomo ( w dwa miesiace jeszcze nie zdąrzyłam wchłonąć wszystkiego o tej szkole, choć i tak czuje sie jakbym to tego LO chodziła od zawsze)
a poza tym pani od histori mnie nie znosi, choć jej nic nie zrobiłam, nie moja wina że po kilku lekcjach przestałam notowac jej zdania typu "cywilizacja rzymu to cywilizacja rolników gotowych z oddaniem bronic tej ziemi, W jednej rece trzymali pług (tak symbolicznie mówiąc) a w drugiej miecz"bo uznałam, ze lepiej bedzie jak sobie bede wypisywac to co njwazniejsze z podręcznika...
magia promocji w superhiperwypasmarketach: czy ktos mi moze wyjasnic, PO CO mi pol kilo slonych paluszkow?

po to by je zjeść... ; p

mnie bardziej draznia bożonarodzenioe ozdoby w katalogach z hiprermarketów w połowie pażdziernika...
A listopad coraz piękniejszy
szłam sobie dzis 20 minut w dakim delikatnym deszczyku, do tego byłu już ciemno i faktycznie jakieś takie to piękne ;)

Awatar użytkownika
cyjanek
Concert - The Cure Live

Post autor: cyjanek » piątek, 5 listopada 2004, 22:06

no ale pol kilo na raz? bez przesady, to nawet ponad moje mozliwosci.. [aczkolwiek przyznam, ze doszlam do tego troche za pozno, juz po zakupie]
a w owym superhiperwypasmarkecie do mojego tygodniowego zapasu soczkow i czipsow dostalam swiąteczną reklamówkę. z reniferami i mikołajem. dnia trzeciego listopada.
.

Awatar użytkownika
cyjanek
Concert - The Cure Live

Post autor: cyjanek » piątek, 5 listopada 2004, 22:14

martab pisze:
A listopad coraz piękniejszy
szłam sobie dzis 20 minut w dakim delikatnym deszczyku, do tego byłu już ciemno i faktycznie jakieś takie to piękne ;)
lol, mialam to samo, wracalam sobie wieczorem ze szkoly, przy siąpiącym deszczu, polar zaczynał mi przemakać, było ciemno i wiało, naokoło zakapturzeni/zaparasolkowami ludzie, grzywka wpadala mi do oczu, buty same szurają o kałuże, i w pewnej chwili przyszla mi do glowy mysl ze do stereotypu fana tc brakuje mi tylko sluchawek walkmana w uszach, wtedy obraz bylby absolutnie pelny. ot, czarny humor po kolejnym fantastycznym dniu.;p
.

Awatar użytkownika
beyond
Japanese Whispers

Post autor: beyond » poniedziałek, 8 listopada 2004, 10:51

Przedwczoraj pies rozszarpał mi kota, wczoraj pies sąsiadów wpadł pod samochód, ciekawe co dziś? Smutne to wszystko.
Sing while you may
though it's hard to sing underwater.

Awatar użytkownika
insight
Three Imaginary Boys

Post autor: insight » poniedziałek, 8 listopada 2004, 11:06

martab pisze:np. dzień dresa... nie przyjdzieszw dresie to jesteś pytany...
racja, dresów nie ma o co pytać

Awatar użytkownika
Aga
The Head On The Door

Post autor: Aga » poniedziałek, 8 listopada 2004, 11:10

Rob Heaton, perkusista zespołu New Model Army, nie żyje.

Rob Heaton zmarł 4 listopada na raka trzustki. Miał 43 lata. Artysta był nie tylko perkusistą popularnego w latach 80. zespołu New Model Army, ale także kompozytorem piosenek grupy. Wśród największych przebojów jego autorstwa znalazły się utwory "Poison St." i "Here Comes the War".

Zespół opuścił w 1998 roku, po usunięciu guza mózgu. Od tego czasu zajmował się promowaniem muzyki "na żywo" w rodzinnym mieście Bradford. Pod pseudonimem Gardeners Of Eden komponował również ścieżki dźwiękowe niezależnych produkcji filmowych. Heaton pozostawił żonę Robyn i syna Marlona.

:(

Ewa
Seventeen Seconds
Kontakt:

Post autor: Ewa » poniedziałek, 8 listopada 2004, 16:38

:cry:

Awatar użytkownika
Earthling
Entreat
Kontakt:

Post autor: Earthling » poniedziałek, 8 listopada 2004, 19:57

beyond pisze:Przedwczoraj pies rozszarpał mi kota, wczoraj pies sąsiadów wpadł pod samochód, ciekawe co dziś?
Wychodzi na to, że dziś sąsiedzi rozszarpią samochód.
"Znajdę nowe zainteresowania, nowe zajęcia, ale nie oddam im się cały. Niczemu ani nikomu, nigdy więcej. I być może będę patrzał w nocy tam, gdzie na niebie ciemność pyłowej chmury powstrzymuje blask dwóch słońc, pamiętając wszystko..."

Awatar użytkownika
cyjanek
Concert - The Cure Live

Post autor: cyjanek » poniedziałek, 8 listopada 2004, 23:11

"rownoważnosc jest koniunkcją dwoch odpowiednich implikacji odwrotnych".

? O_o
czarno widze przyszlosc mojej edukacji.
.

Awatar użytkownika
beyond
Japanese Whispers

Post autor: beyond » wtorek, 9 listopada 2004, 11:57

PP pisze:
Earthling pisze:
beyond pisze:Przedwczoraj pies rozszarpał mi kota, wczoraj pies sąsiadów wpadł pod samochód, ciekawe co dziś?
Wychodzi na to, że dziś sąsiedzi rozszarpią samochód.
:evil: 666 :shock: :pray:
Samochód stoi, coś z niego nawet cieknie - za to sąsiadów nie słychać..Earthling pomylił kolejność :?: :roll: :?
Sing while you may
though it's hard to sing underwater.

Awatar użytkownika
Earthling
Entreat
Kontakt:

Post autor: Earthling » wtorek, 9 listopada 2004, 16:50

beyond pisze: Samochód stoi, coś z niego nawet cieknie - za to sąsiadów nie słychać..Earthling pomylił kolejność :?: :roll: :?
Hej, nawet nieomylni mają gorszy dzień :twisted: :twisted: :twisted:
"Znajdę nowe zainteresowania, nowe zajęcia, ale nie oddam im się cały. Niczemu ani nikomu, nigdy więcej. I być może będę patrzał w nocy tam, gdzie na niebie ciemność pyłowej chmury powstrzymuje blask dwóch słońc, pamiętając wszystko..."

Awatar użytkownika
Nevyn
Disintegration
Numer gadu-gadu: 2339800
Kontakt:

Post autor: Nevyn » wtorek, 9 listopada 2004, 16:53

Earthling pisze:Hej, nawet nieomylni mają gorszy dzień :twisted: :twisted: :twisted:
....a co dopiero Ziemianie :P :)
Have a Cure day :)

ODPOWIEDZ