Filmowo

Pozamuzyczne tematy...
Awatar użytkownika
FranekTeleranek
Faith
Numer gadu-gadu: 0

Post autor: FranekTeleranek » wtorek, 29 marca 2005, 15:16

no szkoda, ale i w snach jest ciężko i rzadko wychodzi

Awatar użytkownika
p_rzemas
The Top
Numer gadu-gadu: 1815060
Kontakt:

Post autor: p_rzemas » wtorek, 29 marca 2005, 20:05

hehe proponuje zajrzec do tematu Twojego autorstwa ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
beyond
Japanese Whispers

Post autor: beyond » czwartek, 31 marca 2005, 21:13

W końcu obejrzałem szumny Dogville. No. Uff. Napisałbym, że to kawał dobrego kina ale zabrzmiałoby to zbyt ordynarnie. Bo to obraz jest a nie żaden kawał, czy kino. Nie lubie już kina.
Sing while you may
though it's hard to sing underwater.

Awatar użytkownika
kjurczaczek
The Top

Post autor: kjurczaczek » sobota, 9 kwietnia 2005, 07:54

poszukuję wszelkich filmów z Johnnym Deppem, dodam że potrzebuję ich na gwałt 8)
gdyby ktoś coś znalazł (a baaaardzo mi zależy) to niech się odezwie, albo prywatnie, albo na gg 8532534

Awatar użytkownika
haiaw
Administrator

Post autor: haiaw » sobota, 9 kwietnia 2005, 21:08

Z ostatnio obejrzanych - Hotel Rwanda.
try walking in my shoes, you'll stumble in my footsteps

Awatar użytkownika
s'the figurehead
Disintegration

Post autor: s'the figurehead » niedziela, 10 kwietnia 2005, 20:33

Mam albo wybredne albo spaczone gusta, jeśli idzie o kino. Obejrzałem w ostatnich tygodniach trzy filmy:
Wesele
One Million Baby
Velvet Goldmine
I co? Pierwszy oceniam jako udany; drugi jako naprawdę niezły, ale nie aż tak oscarowy; natomiast trzeci - zdecydowanie warty obejrzenia... Dziękuję.
8)

Awatar użytkownika
martab
Boys Don't Cry

Post autor: martab » niedziela, 10 kwietnia 2005, 20:42

z tych trzech filmów widziałam tylko Velvet Goldmine i w sumei podobał mi się .Ubrać sie tak glamrockowo do szkoły :shock: Aczkolwiek częściej niz do samego filmu wracam do ścieżki dźwiękowej z niego pochodzacej: )

a ostatnio widzialam [po raz drugi] "Podaj dalej" i uważam ze to bardzo ładny film. No i polecam hiszpańskie nagrodzone Oskarem "W strone morza", jak dla mnie warte tej nagrody i warte obejrzenia.

Awatar użytkownika
qiur
The Head On The Door
Kontakt:

Post autor: qiur » czwartek, 14 kwietnia 2005, 22:34

z okazji nowej paczki filmowej Jarmuscha, co myślicie o filmach typu Stranger than Paradise czy Nigdy on Earth ?
System Eliminacji Studentów Jest Aktywny

Awatar użytkownika
s'the figurehead
Disintegration

Post autor: s'the figurehead » czwartek, 14 kwietnia 2005, 23:53

martab pisze:z tych trzech filmów widziałam tylko Velvet Goldmine i w sumei podobał mi się .Ubrać sie tak glamrockowo do szkoły :shock: Aczkolwiek częściej niz do samego filmu wracam do ścieżki dźwiękowej z niego pochodzacej: )

a ostatnio widzialam [po raz drugi] "Podaj dalej" i uważam ze to bardzo ładny film. No i polecam hiszpańskie nagrodzone Oskarem "W strone morza", jak dla mnie warte tej nagrody i warte obejrzenia.
Muzyka z tego filmu jest po prostu bombowa! Super klimacik! (Mam ochotę często wskoczyć w takie ciuszki i wypełznąć na miasto... :wink: )

Awatar użytkownika
Carla
Japanese Whispers
Numer gadu-gadu: 7285848

Post autor: Carla » piątek, 15 kwietnia 2005, 10:55

Mechanik. Po teaserach bylam bardzo ciekawa tego filmu. Takze ze wzgledu na Christiana Bale - moim zdaniem jest niesamowitym aktorem! Zachwycil mnie w Equilibrum (bardzo dobre kino), a w Mechaniku tylko potwierdzil swoj talent. Pomijajac to, jak wyglada i co dla tej roli zrobil :shock:
Film chlodny. Pomysl nie najswiezszy. I nie do konca wykorzystany tak, jak mozna go bylo wykorzystac. Akcja bardzo rowna, ale brakuje mocnego zakonczenia. Albo zakonczenie jest za bardzo dopowiedziane. Momentami mialam wrazenie, ze scenariusz powstawal w miare powstawania filmu "No to teraz zrobmy taka akcje...". Do obejrzenia, ale nie do zachwytu.[/list]
Gdyby były same piękne chwile
Nie wiedziałabym, że żyję...

WHISPERS CURE CARLENA
The Top

Post autor: WHISPERS CURE CARLENA » piątek, 15 kwietnia 2005, 15:37

A widział ktoś już może Pit Bulla? - ja byłam na nim wczoraj w bielskim Kinoplexie :wink: ,jeśli ktoś zrozumiał i zechciałby skomentowac pracę tamtej policji i przesłanie i klimat to z chęcia poczytam :wink:

marcin
The Top
Kontakt:

Post autor: marcin » piątek, 15 kwietnia 2005, 19:55

Be Cool - nie polecam.

Awatar użytkownika
jamie84
Faith

Post autor: jamie84 » poniedziałek, 18 kwietnia 2005, 21:37

WHISPERS CURE CARLENA pisze:A widział ktoś już może Pit Bulla? - ja byłam na nim wczoraj w bielskim Kinoplexie :wink: ,jeśli ktoś zrozumiał i zechciałby skomentowac pracę tamtej policji i przesłanie i klimat to z chęcia poczytam :wink:

Właśnie przed chwilą wróciłem z Pitbulla,bez kitu uwielbiam polskie filmy o polskiej policji,Andrzej Grabowski w mistrzowskiej roli,zapomnijcie o Ferdku Kiepskim,sto procent realizmu,bardzo polecam,szczególnie ,że to polski film...jestem pod wielkim wrażeniem(pewnie stąd ta niespójna wypowiedź:P)

Awatar użytkownika
colic
Three Imaginary Boys

Post autor: colic » wtorek, 19 kwietnia 2005, 11:50

s'the figurehead pisze:
martab pisze:z tych trzech filmów widziałam tylko Velvet Goldmine i w sumei podobał mi się .Ubrać sie tak glamrockowo do szkoły :shock: Aczkolwiek częściej niz do samego filmu wracam do ścieżki dźwiękowej z niego pochodzacej: )
Muzyka z tego filmu jest po prostu bombowa! Super klimacik! (Mam ochotę często wskoczyć w takie ciuszki i wypełznąć na miasto... :wink: )
Ja też, ja też może się umówimy na rajd po Warszawie? mam taaaką garderobę ciuchów...poszalejemy. :D

Awatar użytkownika
kjurczaczek
The Top

Post autor: kjurczaczek » środa, 20 kwietnia 2005, 10:15

ostatnio widziałam Finging Neverland z Deppem 8)
fajny film , ale nie ze wzgędu na obsadę.

ODPOWIEDZ