Wokół Trójki

Pozamuzyczne tematy...
Awatar użytkownika
Aga
The Head On The Door
Numer gadu-gadu: 0

Wokół Trójki

Post autor: Aga » czwartek, 5 marca 2009, 16:30

http://prasowe.com/video/200-skowroski- ... otest.html

Skowroński być może wróci do "Trójki"
Jeśli decyzja KRS odmawiająca uznania Roberta Wijasa p.o. prezesem Polskiego Radia się uprawomocni wszystkie decyzje podjęte przez niego jako przez p.o. prezesa będą nieważne - powiedział wiceprzewodniczący rady nadzorczej PR Bogusław Kiernicki.
- Nieważne będzie zatem odwołanie szefa radiowej Trójki Krzysztofa Skowrońskiego i powołanie na jego miejsce Magdaleny Jethon - podkreślił Kiernicki.

Dodał, że trzeba oczywiście poczekać na uprawomocnienie się postanowienia KRS, ale decyzja pierwszej instancji jest mocną przesłanką, by uważać decyzje Wijasa za nieważne. Dlatego już na najbliższym posiedzeniu rady nadzorczej, które odbędzie się w sobotę, część jej członków będzie domagała się przywrócenia Skowrońskiego

-------

Jakie są wasze opinie?

Przyznam szczerze , że licze na powrot Skowronskiego :pray:

Awatar użytkownika
Nell
Concert - The Cure Live
Numer gadu-gadu: 8089586

Re: Wokół Trójki

Post autor: Nell » czwartek, 5 marca 2009, 17:26

Ja również liczę, że Skowroński wróci, bo przyznam, że trochę mi twarz pobladła ze strachu na wieść o odwołaniu.
Lost forever in a happy crowd

Awatar użytkownika
AgentCooper
Concert - The Cure Live

Post autor: AgentCooper » czwartek, 5 marca 2009, 20:04

Odwolanie Skowronskiego to dobra decyzja. Magda Jethon powinna byc dobrym dyrektorem Trojki o ile wszystko nie zostanie cofniete. To osoba z "trójkowym życiorysem" takze spokojnie sobie poradzi.

guslarenko
Japanese Whispers

Post autor: guslarenko » sobota, 7 marca 2009, 21:48

osobiście nie słucham radia, wyjątkiem jest audycja "poranny w-f" w esce. Ale wielu ( no kilku) moich znajomych słucha tylko 3ki, doceniając jej walory. Skoro 3ka była dobrze prowadzona to po jasną cholere było wyrzucać tego skowrońskiego ( swoją drogą to ciągle go skąds wykolegowują). Jaknajbardziej jestem za powrotem, niechciałbym siedząc u znajomych słuchać radia złote przeboje.

Awatar użytkownika
s'the figurehead
Disintegration

Post autor: s'the figurehead » niedziela, 8 marca 2009, 01:24

AgentCooper pisze:Odwolanie Skowronskiego to dobra decyzja. Magda Jethon powinna byc dobrym dyrektorem Trojki o ile wszystko nie zostanie cofniete. To osoba z "trójkowym życiorysem" takze spokojnie sobie poradzi.
A ja uważam, że z tym odwołaniem trochę się pospieszono, skoro za chwilę może okazać się, że chcą go z powrotem. Inna sprawa, to cała ta nagonka (?!) na jego osobę w związku z przyznawaniem sobie dodatkowych honorariów, itd. Podobno nic takiego nie miało miejsca, więc i powody jego odwołania są raczej mdłe i niezbyt przejrzyste. Poza tym są jeszcze kwestie polityczne, a te zawsze śmierdzą na odległość...

Awatar użytkownika
Rav
The Head On The Door
Kontakt:

Post autor: Rav » niedziela, 8 marca 2009, 12:22

Trójka jest od lat moją ulubioną stacją. Obiektywna, trzyma poziom, nie kłania się żadnej nowej władzy.

Mam jedno spostrzeżenie, żeby być dobrym szefem np. radiostacji trzeba też być dobrym menedżerem, nie mam pewności, czy tak dobry dziennikarz jak MJ będzie też dobrym menedżerem, ale mogę się mylić...
DM TOUR 2013: Monachium, Budapeszt, Zagrzeb, Bratysława, Berlin, Paryż, Warszawa

Awatar użytkownika
Aga
The Head On The Door

Post autor: Aga » poniedziałek, 9 marca 2009, 16:48

W sobotę rada nadzorcza miała m.in. rozmawiać z kandydatami na członków zarządu Polskiego Radia, zapoznać się z projektem budżetu na 2009 r., a także dyskutować o sytuacji zarządu po tym, jak sąd rejestrowy odmówił wpisania Roberta Wijasa jako p.o. prezesa Polskiego Radia.

- Istotnie, w związku z tym, że jest parę niewyjaśnionych spraw, przełożyłem posiedzenie rady nadzorczej na 21 marca - powiedział szef rady nadzorczej Polskiego Radia Adam Hromiak.

Dodał, że chodzi głównie o sprawę niezarejestrowania Wijasa. - Mamy w tej sprawie tylko informacje medialne, nie mamy zaś dokumentów z sądu rejestrowego, więc sobotnia dyskusja na ten temat byłaby tylko gdybaniem - powiedział Hromiak. - Trzeba poczekać na formalne uzasadnienie i wtedy obradować na ten temat - dodał.

Z tą decyzją nie zgadza się wiceprzewodniczący rady nadzorczej Bogusław Kiernicki. - Dostałem telefoniczną informację, że posiedzenie jest odwołane ze względu na decyzję KRS. Nie widzę związku tej sprawy z porządkiem sobotniego posiedzenia, bo nie był to jedyny punkt planowanych obrad. Tym bardziej, że na sobotnie rozmowy zaproszeni są już kandydaci na członków zarządu - powiedział Kiernicki.

Według niego niedopuszczalna jest też forma telefonicznego odwołania posiedzenia. - Po pierwsze nie ma żadnych podstaw do odwołania, po drugie zakładamy, że jeśli by takie były, to odwołanie powinno się odbyć przynajmniej kilka dni wcześniej na piśmie - powiedział Kiernicki.

Według niego chęć udziału w posiedzeniu deklaruje "większość" członków rady nadzorczej i jeśli tylko zbierze się kworum, obrady się odbędą. "W takiej sytuacji poprowadzę je jako wiceprzewodniczący" - dodał Kiernicki.

Hromiak zapowiada, że jeśli taka będzie wola niektórych członków rady nadzorczej i zbierze się kworum, to "pomieszczenia rady będą otwarte".

W dziewięcioosobowej radzie nadzorczej Polskiego Radia do odbycia ważnego posiedzenia potrzeba pięciu osób.

Awatar użytkownika
s'the figurehead
Disintegration

Post autor: s'the figurehead » piątek, 31 lipca 2009, 23:25

A czy Ktoś z Was może wie, co jest Kaczkowskiemu, bo że chorował (lub choruje?) to wiem?

Awatar użytkownika
Nell
Concert - The Cure Live

Post autor: Nell » sobota, 1 sierpnia 2009, 00:44

Tego to nikt nie wie. Leżał w szpitalu, podobno już wyszedł, a ja co tydzień słyszę, że jeszcze tylko kilka dni... I tak to się ciągnie już kilka miesięcy. :(

Awatar użytkownika
Nell
Concert - The Cure Live

Post autor: Nell » środa, 26 sierpnia 2009, 19:23

http://www.przyjacieletrojki.org.pl/
Myślę, że bardzo słuszna inicjatywa.

Awatar użytkownika
s'the figurehead
Disintegration

Post autor: s'the figurehead » środa, 26 sierpnia 2009, 22:37

Czego to ludzie nie wymyślą... :roll: 8)

Awatar użytkownika
Nell
Concert - The Cure Live

Post autor: Nell » piątek, 4 września 2009, 11:54

Słyszałam dziś Kaczkowskiego w Trójce. Była to jedynie rozmowa telefoniczna i najważniejsze wieści są takie: pana Piotra czeka jeszcze jedna operacja za miesiąc, a po niej przewidywany jest całkowity powrót do zdrowia. A więc czekamy dalej i trzymamy kciuki :wink:

Awatar użytkownika
s'the figurehead
Disintegration

Post autor: s'the figurehead » sobota, 5 września 2009, 21:36

A mnie się coś wydaje, że do prowadzenia Mini Maxa już nie wróci. Może gościnnie jedynie...

Awatar użytkownika
Nell
Concert - The Cure Live

Post autor: Nell » poniedziałek, 7 września 2009, 10:37

Nie strasz mnie, proszę. Bo z całym szacunkiem do Leszka Adamczyka, ja go już znieść nie mogę. A jeśli Kaczkowski jednak do prowadzenia Mini Maxu nie wróci, należałoby zmienić tytuł audycji. Mini Max bez Kaczkowskiego, to nie ta sama audycja :?

Awatar użytkownika
AgentCooper
Concert - The Cure Live

Post autor: AgentCooper » czwartek, 17 września 2009, 19:50

własnie trwa transmisja koncertu Lizy Gerard i Klausa Schulze z Zamku Krolewskiego. Najbardziej niebianski głos na tej planecie...

ODPOWIEDZ