Football...

Pozamuzyczne tematy...
Awatar użytkownika
jamie84
Faith
Numer gadu-gadu: 0

Football...

Post autor: jamie84 » piątek, 29 lipca 2005, 12:39

Zakładam ten temat,gdyż na forum z pewnością jest wielu fanów piłki nożnej,niedawno ruszyła polska ekstraklasa,niebawem ruszą najmocniejsze ligi zagraniczne,Liga Mistrzów czy Puchar Uefa więc napewno będzie o czym dyskutować...

Wisła zagra z Panathinaikosem

Pojawił się cień szansy ,że zobaczymy polski zespół w Lidze Mistrzów,wystarczy "tylko" wygrać w dwumeczu z greckim Panathinaikosem Ateny,myślę ze przeciwnik jest jak najbardziej w zasięgu krakowskiej Wisły.A wy jak sądzicie? :roll: [/code]

Awatar użytkownika
FranekTeleranek
Faith

Post autor: FranekTeleranek » piątek, 29 lipca 2005, 13:17

bardzo dobry temat, tez nosilem sie z zamiarem jego zalozenia:)
podyskutujmy o przyszlosci Żurwaskiego w Celticu, może też o przyszłości całego Celticu, bo kiedy taka "marka" przegrywa w Petrzalce to jest to oznaka kryzysu. wg mnie w Szkocji w tym sezonie rządził będzie jeden klub a nie jak dotychczas dwa. Żurwaski nawet nie pomoże bez solidnego wsparcia, Hartson, Sutton się starzeją, trzeba ich kimś zastąpić, cała Szkocka piłka ostatnio chyba też przeżywa kryzys, wystraczy luknać na eliminacje.
skoro o Celticu, to jeszcze poruszę kwestie Boruca. wg mnie nr 1 wśród polskich bramkarzy, mam nadzieje, że wywalczy miejsce w klubowej bramce, bo to jedyna szansa na kadrę, a Dudek powinien ustąpić miejsca młodszym, lepszym....
co do Wisły, to ja im źle nie życzę, ale jak Uche nie pomoże to już chyba nikt i nic. Żuraw był zgrany z zespołem i przede wszystkim z Frankiem na tyle że strzelili we dwoch kolo 50 brmaek w lidze, bez niego siła napadu bialej gwiazdy znacznie maleje i stawiam jenak na Panathinaikos (obym sie mylił)
w tym toku też dowiemy się czy Polacy pójdą śladem Cure i zagraja w Berlinie, ale z takim poziomeme gry to ja ich tam widieć nie chcę i nie jest wykluczone że, nasi tam poprostu nie pojadą
do poruszenia jest wiele kwestii, zaczyna się sezon,"nieroby" zaczną biegać po boisku, zacznie się coś dziać...
Kubuś Puchatek Kubuś Jutro i Dziś Ja i Mój puchaty Miś

Awatar użytkownika
jamie84
Faith

Post autor: jamie84 » piątek, 29 lipca 2005, 13:46

W szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie drugiej rundy eliminacji Pucharu UEFA, w której startują trzy polskie zespoły: Groclin Grodzisk Wielkopolski, Legia Warszawa i Wisła Płock.

Wisła Płock zmierzy się ze szwajcarskim Grasshoppers Zurych. Groclin spotka się ze słowacką Duklą Bańska Bystrzyca, a Legia Warszawa rywalizować będzie, podobnie jak Wisła Płock, ze szwajcarskim zespołem FC Zurych. Wszystkie nasze zespoły pierwsze mecze rozegrają u siebie.

Mecze II rundy kwalifikacyjnej odbędą się 11 i 25 sierpnia.

Info z Onetu.

Awatar użytkownika
wendkarz
Three Imaginary Boys

Post autor: wendkarz » poniedziałek, 1 sierpnia 2005, 17:40

Celticowi po tych wspanialych transferach na pewno lepiej sie bedzie wiodlo ;) Juz finansowo sa miliony do tylu po porazce z mistrzem Slowacji 0-5
Pozdro z Wloch
Wino, konserwy, kobiety bez przerwy...

marcin
The Top
Kontakt:

Re: Football...

Post autor: marcin » środa, 3 sierpnia 2005, 08:57

jamie84 pisze: Pojawił się cień szansy ,że zobaczymy polski zespół w Lidze Mistrzów,wystarczy "tylko" wygrać w dwumeczu z greckim Panathinaikosem Ateny,myślę ze przeciwnik jest jak najbardziej w zasięgu krakowskiej Wisły.A wy jak sądzicie? :roll: [/code]
Jasne. Taka sama gadka była po wylosowaniu Anderlechtu. I co? I dobrze. Kibicuje kazdemu polskiemu klubowi, ktory w Europejskich Pucharach. Oprocz Wisły. Wypad z pucharów!

Awatar użytkownika
jamie84
Faith

Post autor: jamie84 » środa, 3 sierpnia 2005, 09:56

marcin pisze:Skąd: STO(L)ICA
w sumie nic dziwnego...

A nie uważasz ,że gdyby Wisła awnsowała do Ligi Mistrzów byłoby to z korzyścią dla całej polskiej piłki?

Awatar użytkownika
FranekTeleranek
Faith

Post autor: FranekTeleranek » środa, 3 sierpnia 2005, 12:34

swego czasu kibicowalem pewnemu ze stoLicy :) , troche się krzyczało nawet. ale teraz mimo ze jakies tam symaptie i antypatie zostaly, to jednak fajnie jest jak jakikolwiek klub polski rośnie w siłe i gra w Europie. ludzie jednoczmy się :)
w ostatnim meczu Wisły fajnie zagrała pomoc, maja niezłych zawodników, jesli Paulista wyjdzie w pierwszym skladzie i się nie przestraszy Grekow, może być ciekawie. wg mnie Wisla jest kandyatem do tytułu nr1. martwi mnie natomiast Legia, jesli jednak będą mieć szczęście i slupki z poprzeczkami oraz Fabianskim będą stać na posterunku, to 30 pkt w sezonie uzbierają chłopaki :)
Polacy zagranicą... chyba Żurawski traci swoją mocną pozycje w klubie szkoda.., Boruc raczej do góry i oby został między slupkami na dłużej. Dudek siedzi sobie na trybunach i czeka aż ktoś go kupi, chybs jakiś głupi :),smiesznie jest. swoje zrobil i czas na powrót do kraju albo wyjazd do Kataru, Arabii... :)

http://sport.onet.pl/1142512,wiadomosci.html ........ :shock:

marcin
The Top
Kontakt:

Post autor: marcin » środa, 3 sierpnia 2005, 15:16

jamie84 pisze: w sumie nic dziwnego...
jest trochę.. Cracovii bym kibicował ;)
A nie uważasz ,że gdyby Wisła awnsowała do Ligi Mistrzów byłoby to z korzyścią dla całej polskiej piłki?
Legia i Widzew grały w LM i jakoś korzyści to nie dało. Może Cupiałowi? Wtedy by rozsprzedał całą drużynę, vide Legia w 1996, na jesieni pokonali ten sam Panathinaikos (w LM w ćwierćfinale odpadli z Grekami) bez 8 podstawowych zawodników z wiosennego meczu.
Co prawda nie wiem co taki Rosenborg, grajac przez dobrych kilka lat w LM zrobil dla norweskiej pilki.
Podstawa to reprezentacja i dobry wystep na przyszlorocznych Mistrzostwach Świata. Choć najpierw polska piłka potrzebuje zmian w PZPN.
Tu nawet by nie pomogło zdobycie przez Wisłę Pucharu Europy :) .. co ja gadam... :)

Awatar użytkownika
jamie84
Faith

Post autor: jamie84 » środa, 3 sierpnia 2005, 16:28

marcin pisze:
jamie84 pisze: w sumie nic dziwnego...
jest trochę.. Cracovii bym kibicował ;)
Legia i Widzew grały w LM i jakoś korzyści to nie dało. Może Cupiałowi? Wtedy by rozsprzedał całą drużynę, vide Legia w 1996, na jesieni pokonali ten sam Panathinaikos (w LM w ćwierćfinale odpadli z Grekami) bez 8 podstawowych zawodników z wiosennego meczu.
Co prawda nie wiem co taki Rosenborg, grajac przez dobrych kilka lat w LM zrobil dla norweskiej pilki.
Podstawa to reprezentacja i dobry wystep na przyszlorocznych Mistrzostwach Świata. Choć najpierw polska piłka potrzebuje zmian w PZPN.
Tu nawet by nie pomogło zdobycie przez Wisłę Pucharu Europy :) .. co ja gadam... :)
Mówiąć o korzyściach miałem na mysli to że za wygrane mecze są przecież punkty do rankingu i potem może to zadecydować np:o rozstawieniu czy moglibysmy dostać dwa miejsca w LM....takich przykładów mozna jeszcze dużo,dużo wymienić...pozdrawiam 8)

marcin
The Top
Kontakt:

Post autor: marcin » środa, 3 sierpnia 2005, 16:37

jamie84 pisze:....takich przykładów mozna jeszcze dużo,dużo wymienić...pozdrawiam 8)
spoko, wymieniaj, wymieniaj...

Awatar użytkownika
jamie84
Faith

Post autor: jamie84 » środa, 3 sierpnia 2005, 16:56

OK,dyskutować na ten temat możemy do woli,ale to już jutro raczej bo zaraz wychodzę do pracy na nocną zmianę,a tam nie ma internetu :evil:

Awatar użytkownika
jamie84
Faith

Post autor: jamie84 » czwartek, 4 sierpnia 2005, 10:02

a więc...
tak jak już wspominałem wcześniej:

-punkty do rankingu
-ogromny prestiż
-możliwość wypromowania grupy piłkarzy i sprzedaż ich do zagranicznego klubu za odpowiednio wysokie pieniądze
-możliwość rywalizowania z najlepszymi piłkarzami na świecie co teoretycznie powinno przełożyć się na wzrost umiejentności i ogromne doświadczenie na arenie międzynarodowej
-modernizacja stadionów aby spełniały one wymogi uefa

Napewno jeszcze coś uda mi się wymyslić,a poki co ide spać,pozdrawiam

Awatar użytkownika
beyond
Japanese Whispers

Post autor: beyond » wtorek, 9 sierpnia 2005, 12:07

Postawiłem parę groszy na Wisłę, tym samym odebrałem jej jakiekolwiek szanse na zwycięstwo. Mea culpa. :twisted:
Sing while you may
though it's hard to sing underwater.

Awatar użytkownika
jamie84
Faith

Post autor: jamie84 » wtorek, 9 sierpnia 2005, 12:34

Ja jestem dobrej myśli,obstawiam 2:1 dla Wisły :roll:

Awatar użytkownika
FranekTeleranek
Faith

Post autor: FranekTeleranek » wtorek, 9 sierpnia 2005, 15:14

no po tym co Wislacy zaprezentowali z Groclinem, mozna oczekiwac dobrego rezultatu, np remisu :), 1 : 1

ODPOWIEDZ