Ojciec Święty Jan Paweł II nie żyje... (*)

Pozamuzyczne tematy...
Awatar użytkownika
s'the figurehead
Disintegration
Numer gadu-gadu: 0

Ojciec Święty Jan Paweł II nie żyje... (*)

Post autor: s'the figurehead » sobota, 2 kwietnia 2005, 22:59

Nie chcę, żeby było zbyt poważnie. Sam nie jestem człowiekiem silnej wiary. Wiem jedno - ziemi zostało wydarte serce...

Był Wspaniały.

(*)

Awatar użytkownika
Mrt
Easy Cure
Kontakt:

Post autor: Mrt » sobota, 2 kwietnia 2005, 23:17

...gorące serce...

___[*]___rozpalmy ziemię___

Awatar użytkownika
Caterpillar girl
Faith

Post autor: Caterpillar girl » sobota, 2 kwietnia 2005, 23:35

Ja nie wiem, czy wierze w cokolwiek, co ma związek z religią... Ale wiem jedno - Ten człowiek był i jest dla mnie ogromnym autorytetem.... Już zawsze będzie Wielkim.... A ból po Jego odejściu jest ogromny... [*]....
~ Klarheit ~

Awatar użytkownika
Aga
The Head On The Door

Post autor: Aga » niedziela, 3 kwietnia 2005, 02:02

vere papa mortuus est :cry:
może was to zdziwi ale ja wierze w Boga i mam to gdzies jesli komus to nie pasuje..
nigdzie nie jest powiedziane że fan kjura musi byc atesitą/ agnostykie..

Awatar użytkownika
beyond
Japanese Whispers

Post autor: beyond » niedziela, 3 kwietnia 2005, 04:57

Nic nie musi. A wierzyć jest dobrze.

Tyle.
Sing while you may
though it's hard to sing underwater.

friday1979
Three Imaginary Boys

Post autor: friday1979 » niedziela, 3 kwietnia 2005, 09:40

A ja kompletnie mam to w ***. Nie rozumiem całej tej histerii. Bardziej obchodzi mnie moje dziecko. Nie wiem dlaczego wszyscy uważają Go za wielkiego człowieka...nie ma w tym niczego specjalnego. Był zwykłym przywódcą religijnym, jakich jest wielu na świecie (na katolicyzmie świat się nie kończy). To, że miał dostęp i możliwości do tego żeby pomagać ludziom to inna sprawa. Podejrzewam, że 75% ludzi zachowałoby się tak jak On, gdyby miało taką możliwość. Łatwo dać się ponieść na fali, na której płyną wszyscy (tak jak było z tą *** ksieżną Dianą).
*** nastoletnich dziewic, starych bab i jakichś *** facetów. Jaki on *** miał wpływ na wasze życia? Dzisiaj słyszę w radio, że Papież był dla kogoś kimś z rodziny, dla innego znowu był najlepszym przyjacielem... Co to za głupoty?
Nie kumacie, że największą religią teraz są media i to one kreują nawet to czy lubicie Shakina Stevensa czy płaczecie po śmierci Papieża, czy przejmujecie się losem Dalajlamy.
Dlaczego nie mówi się np. o dzieciach, które ze względu na swoje urodzenie się w tym, a nie innym miejscu muszą się ***, muszą być głodne albo są bezlitośnie zarzynane gdzieś w Ameryce Południowej, Afryce albo na dworcu w Moskwie?
Większe wrażenie robi na mnie ta śmierć na ulicy, o której pisał p_rzemas.
Przyznaję się bez bicia: zawsze miałem w *** Papieża, nie rozumiałem podniecania się Jego *** itp.
Na zakończenie rada pana Bogdana ze Starołeny: "Przyjmij parę dup na dydka to od razu złapiesz dystans"

friday1979
Three Imaginary Boys

Post autor: friday1979 » niedziela, 3 kwietnia 2005, 10:04

Przed chwilą usłyszałem w radio, że warszawiacy nie wyobrażają sobie Polski bez papieża... Przecież on nie mieszkał w Polsce...

WHISPERS CURE CARLENA
The Top

Post autor: WHISPERS CURE CARLENA » niedziela, 3 kwietnia 2005, 10:25

Brak mi słów...przeszywa mnie niesamowity smutek z powodu odejścia tak Wielkiego Człowieka jakim był nasz Kochany Papież Jan Paweł II - czuwaj nad nami Ojcze Święty [*] <*> [*] :cry: :( :cry: :(

Awatar użytkownika
Caterpillar girl
Faith

Post autor: Caterpillar girl » niedziela, 3 kwietnia 2005, 10:53

Aga pisze:vere papa mortuus est :cry:
może was to zdziwi ale ja wierze w Boga i mam to gdzies jesli komus to nie pasuje..
nigdzie nie jest powiedziane że fan kjura musi byc atesitą/ agnostykie..
Nawet nie wiesz, jak ciężko czasem żyć, nie wierząc w nic.... A większość fanów TC, których znam, wierzy w Boga...
~ Klarheit ~

marcin
The Top
Kontakt:

Post autor: marcin » niedziela, 3 kwietnia 2005, 11:19

friday1979 pisze:Nie wiem dlaczego wszyscy uważają go za wielkiego człowieka...nie ma w tym niczego specjalnego.
Wybaczyć człowiekowi, który chciał cię zabić, to wielka sprawa. Potrafił byś?
On potrafił i dlatego za to i za wiele wiele innych rzeczy był, jest i będzie Wielkim Człowiekiem.

ps: Daruj sobie takie wpisy.

Awatar użytkownika
s'the figurehead
Disintegration

Post autor: s'the figurehead » niedziela, 3 kwietnia 2005, 11:25

friday1979 pisze:***
Możesz mieć w dupie co chcesz, ale w takiej sytuacji najlepiej byłoby gdybyś się zamknął.

Awatar użytkownika
beyond
Japanese Whispers

Post autor: beyond » niedziela, 3 kwietnia 2005, 11:50

friday1979 pisze:). To, że miał dostęp i możliwości do tego żeby pomagać ludziom to inna sprawa. . "
W twoim wieku miał dokładnie taki dostęp jak ty, o ile nie mniejszy. Chciałbym cię friday zobaczyć za parę lat, chętnie ocenię wtedy twój wkład w pomoc ludziom. Czy może już ratujesz potrzebujących? Pochwal się.

Ratujesz?

Bo jeśli nie, to gęba w kubeł.
Sing while you may
though it's hard to sing underwater.

Awatar użytkownika
DrowningMan
The Top
Kontakt:

Post autor: DrowningMan » niedziela, 3 kwietnia 2005, 12:10

Stary, ja tam tez religijny za bardzo nie jestem, i gadanie papieza mnie jakos nie interesuje.... tu chodzi o cos innego. On byl poprostu DOBRY i kochal ludzi. Nie ma zbyt wielu takich ludzi.... Za to mam do niego wielki szacunek.
Turn On, Tune In, Drop Out

Awatar użytkownika
Aga
The Head On The Door

Post autor: Aga » niedziela, 3 kwietnia 2005, 12:10

friday1979 pisze: ***
gdyby nie On w tej chwili stal bys z kartką w kolejce po mięso..poza tym powiedzmy sobie szczerze ; Polska ma chyba najgorszą reputacje w Europie, nie mówiąc juz o reszcie świata, bo pewnie nie każdy wie ze istnieje taki kraj jak nasz.. a On jest jedyną osobą z której mozemy być dumni..
chyba, że wolisz byc kojarzony z Polakiem brudasem i złodziejem niż rodakiem papieża,ja zdecydowanie wole to drugie ale wiesz.. kazdemu odpowiada co innego..
poza tym żyjemy w 21 wieku a nie w średniowieczu także bądz tolerancyjny i szanuj to, że jest na tym forum pare osob ktore mysli zupelnie inaczje niż ty.. wiem ze to forum publiczne i kazdy może pisac co mu sie podoba ale hmm.. wiesz trzeba czasami zachować klase.. np teraz kiedy zmarl człowiek..

Awatar użytkownika
frankenstein
Concert - The Cure Live

Post autor: frankenstein » niedziela, 3 kwietnia 2005, 12:41

Oto "dzieło" troglodyty: bez klasy, bez refleksji, bez szacunku dla czegokolwiek.
Nie lepiej było zastanowić się trochę, zanim kliknąłeś "wyślij"? Może trzeba było jednak zmilczeć?

Żegnam największego Polaka, człowieka autentycznej wiary i miłości. Bez Jego charyzmy świat już nie będzie taki sam.

[']
Dla mnie wszyscy ludzie wyglądają tak samo.
Ray Charles

ODPOWIEDZ