Czy jesteś Gothem?

Pozamuzyczne tematy...
Awatar użytkownika
Nocode
Three Imaginary Boys
Numer gadu-gadu: 0

Post autor: Nocode » wtorek, 15 lutego 2005, 16:30

Wiec wegetarianie niemaja szans na bycie gotem ?

szkoda tak bardzo chcialem nalezec do tej subkultury :(

Awatar użytkownika
Mary_Poole
Faith
Kontakt:

Post autor: Mary_Poole » poniedziałek, 21 lutego 2005, 19:38

30\37 - strach się bać, musze powiedziec mamie żeby przestała mi kupować srebrną bizuterie z motywami owadów (to ostatnio jej hobby, ostatnio był fenomenalny wisior z karaluchem, a teraz majne mamom planuje ogromnego skorpiona)

Nawet mój kot jest gotem... Kurde, mogłam jej nie kupowac obrózki z ćwiekami, to by miała mniej punktów ;((
How many times must I say: "I'm not sorry"?

Awatar użytkownika
rachela
Boys Don't Cry
Kontakt:

Post autor: rachela » wtorek, 1 marca 2005, 03:19

glupi temat...

Awatar użytkownika
Nevyn
Disintegration
Numer gadu-gadu: 2339800
Kontakt:

Post autor: Nevyn » wtorek, 1 marca 2005, 13:23

no coz...... niektore tematy sa dziwne... ale przeciez nikt/nic nie zmusza nas do ich czytania :)
Have a Cure day :)

Nothing
Three Imaginary Boys
Kontakt:

Post autor: Nothing » sobota, 5 marca 2005, 04:54

Gothic pisze:Mi, oprocz dobrej zabawy zwiazanej z oczywistym debilizmem testu, nasunelo sie raczej pytanie, czy ten material faktycznie pochodzi od jakiegos oficjalnego "przedstawiciela grupy chrześcijańskiej" (...)
Autentyczne ogłoszenia parafialne:

* Za tydzień Wielkanoc. Bardzo proszę wszystkie panie składać jajka w przedsionku

* W każda środę spotykają się młode mamy. Na te panie, które pragną do nich dołączyć, czekamy w zakrystii w czwartki wieczorem.

* Pan Kowalski został wybrany na urząd kustosza naszego kościoła i zaakceptował ten wybór. Nie mogliśmy znaleźć nikogo lepszego.

* Po południu w północnym i południowym końcu kościoła odbęda się chrzty. Dzieci będą chrzczone z obu stron.

* W czwartek o 16.00 wspólne lody. Panie dające mleko prosimy przyjść wcześniej.

* W środę spotkanie żeńskiego kręgu literackiego. Pani Kowalska zaśpiewa "Połóż mnie do łóżeczka" razem z wikarym.
"Nie pytaj, komu bije dzwon. Bije, bo komus placa, zeby pociagal za sznur"

Nothing
Three Imaginary Boys
Kontakt:

Post autor: Nothing » sobota, 5 marca 2005, 04:58

s'the figurehead pisze:
jamie84 pisze:Chyba nie ma takiej osoby,której z testu wyszłoby,że nie jest gothem... :twisted:
Wyjdzie na to, że wszyscy jesteśmy Dziećmi Szatana ! Brrr!
autentyczne telefony do Radia MaRyja:

- Postuluję wyrzucenie z nazwy telewizji Polsat liter: pol. Bo to nie polskie. I co wtedy zostanie? Sat zostanie. I jak dodamy do tego skrót od anteny, zobaczymy całą prawdę Sat-an!

- Słuchamy, Radio Maryja... w czyjej intencji modlitwa?
- Ja bym chciała się pomodlić za wszystkich oszustów, kłamców i złodziei... no i za ojca dyrektora oczywiście.

Słuchaczka: - Pół emerytury będę oddawać dla mojego ukochanego Radia Maryja. o. Jerzy: - To pięknie. A ile ma pani tej emerytury?

O. Rydzyk w Rozmowach Niedokończonych: - Mam właśnie w ręku program SLD. Nie wiem, czy ja te ręce potem domyję...

Słuchaczka: - Tadeusz? Dzień dobry. To ja - Maria...
o. Rydzyk: - Dlaczego mi pani mówi po imieniu? Ja nie znam żadnej Marii... To znaczy jedną znam... ale ona by raczej do mnie nie zadzwoniła...
"Nie pytaj, komu bije dzwon. Bije, bo komus placa, zeby pociagal za sznur"

ODPOWIEDZ