śpiewanie roberta w the glove

Wszystkie tematy związane z The Cure.
Awatar użytkownika
norbert
Three Imaginary Boys
Numer gadu-gadu: 0
Kontakt:

śpiewanie roberta w the glove

Post autor: norbert » piątek, 8 grudnia 2006, 11:09

poszukuję the glove ze śpiewającym robertem a nie z tą kobitą bez talentu jakby ktoś mi pomógł poczułbym się świetnie. :doh:

Awatar użytkownika
CureMar
Concert - The Cure Live
Numer gadu-gadu: 5308708
Kontakt:

Post autor: CureMar » piątek, 8 grudnia 2006, 11:16

"Kolporter" w Gdańsku-Wrzeszczu :wink: - mają deluksa The Glove, gdzie na drugiej płycie są utwory z wokalem RS.
"Ten pijak, który mruczy coś przez sen,
Że póki my żyjemy, Ona żyje też..."

Awatar użytkownika
peiter
Concert - The Cure Live

Re: śpiewanie roberta w the glove

Post autor: peiter » piątek, 8 grudnia 2006, 19:40

norbert pisze:poszukuję the glove ze śpiewającym robertem a nie z tą kobitą bez talentu jakby ktoś mi pomógł poczułbym się świetnie. :doh:
no faaacet, w innym przypadku przegrałbym Ci audio za friko, ale za nazwanie J Landray kobitą bez talentu... figa z makiem

Awatar użytkownika
norbert
Three Imaginary Boys
Kontakt:

Post autor: norbert » sobota, 9 grudnia 2006, 00:35

jeśli uważasz że mam nie wyrażać swoich poglądów tylko dlatego żebyś mi przesłał tą muzę to się grubo mylisz faacett dla mnie ta kobita to totalne niporozumienie na tej płycie psuje całą plytę tym swoim obrzydliwie niskim głosem nie pasującym do całości wolałbym już żeby to była płyta instrumentalna a jeśli uważasz że ma talent to proszę powiedz mi co ta kobita jeszcze ciekawego zrobiła bo ztego co wiem próbowała zrobić kariere bo sie podjarała że ktoś chce nagrać z nią płyte a okazało się że była tylko produktem do wykorzystania przez pijanego pana sewerina i pana robusia jak proszek trzymaj się i cieszę się że cie poznałem ale z mojego świata nie pochodzisz bo za mało masz dystansu do własnej osoby

Awatar użytkownika
cyjanek
Concert - The Cure Live
Numer gadu-gadu: 1882016

Post autor: cyjanek » sobota, 9 grudnia 2006, 00:38

norbert pisze: bo za mało masz dystansu do własnej osoby
..
z tego co widze to raczej Ty;]
.

Awatar użytkownika
peiter
Concert - The Cure Live

Post autor: peiter » sobota, 9 grudnia 2006, 09:30

norbert pisze:jeśli uważasz że mam nie wyrażać swoich poglądów tylko dlatego żebyś mi przesłał tą muzę to się grubo mylisz faacett dla mnie ta kobita to totalne niporozumienie na tej płycie psuje całą plytę tym swoim obrzydliwie niskim głosem nie pasującym do całości wolałbym już żeby to była płyta instrumentalna a jeśli uważasz że ma talent to proszę powiedz mi co ta kobita jeszcze ciekawego zrobiła bo ztego co wiem próbowała zrobić kariere bo sie podjarała że ktoś chce nagrać z nią płyte a okazało się że była tylko produktem do wykorzystania przez pijanego pana sewerina i pana robusia jak proszek trzymaj się i cieszę się że cie poznałem ale z mojego świata nie pochodzisz bo za mało masz dystansu do własnej osoby
hehe, tym bardziej figa z makiem:)

Awatar użytkownika
t0th
Seventeen Seconds

Post autor: t0th » sobota, 9 grudnia 2006, 11:11

Z tego co słyszałem fragmenty to wokal RS jest nowo nagrany (różni ludzie mówią, że nie ale każdy fan odróżni młody głos Roberta od dzisiejszego) i szczerze mówiąc nie przypadł mi do gustu.. a co tam - jest zjebany;]. Pani śpiewa za to bardzo fajnie;]
YOU HAVE NOT BEEN~ PAYING ATTENTION~ PAYING ATTENTION~ PAYING ATTENTION~ PAYING ATTENTION~

Awatar użytkownika
VELVETPILL
The Head On The Door
Kontakt:

Post autor: VELVETPILL » sobota, 9 grudnia 2006, 12:23

IMO Janette Landray śpiewa zajebiście fajnie na The Glove
Obrazek

Awatar użytkownika
peiter
Concert - The Cure Live

Post autor: peiter » sobota, 9 grudnia 2006, 12:24