Strona 1 z 1

nowe tributy

: sobota, 20 listopada 2004, 12:22
autor: Monicure
Co sadzicie o nowych tributach 'our voices'? Jak dla mnie sa super, poza kilkoma na prawde koczowatymi wersajami :>

Re: nowe tributy

: środa, 9 lutego 2005, 14:59
autor: Gothic
Monicure pisze:Co sadzicie o nowych tributach 'our voices'? Jak dla mnie sa super, poza kilkoma na prawde koczowatymi wersajami :>
Pokusiłem sie o zrecenzowanie podwojnego tribjutu "Our Voices" na lamach naszego portalu Taboo. Do zachecenie/zniechecenia (niepotrzebne skreslic) ponizej wklejam fragment recenzji:

"[...]Najbardziej dostało się "The Hanging Garden". Nie dość, że utwór ten wzięty został na tapetę aż dwukrotnie, to jeszcze dwa razy dostał porządnie po dupie. Pierwszą profanację popełnił wykonawca (wykonawcy?) ukrywający się pod jakże skomplikowaną nazwą: FGFC820 feat. Rexx Arkana (Bruderschaft). Taneczne odhumanizowane "umcy-umcy", okraszone zostało samplami plemiennych murzyńskich zaśpiewów, a wszystko umila nam jeszcze "srający" głos wokalisty, godny przewlekle chorego na uporczywą obstrukcję. Druga wizyta w "Wiszącym Ogrodzie" to sprawka grupy o krótszej nazwie. Midnight Configuration, bo o niej mowa, jako muzyki użyła czegoś przypominającego podkład demo z dziecięcego syntezatora, dopełniony kiepsko brzmiącymi gitarkami. Ale najlepszy jest wokal. O ile FGFC820 feat. Rexx Arkana (Bruderschaft) śpiewał jakby się wypróżniał, o tyle facet z Midnight Configuration śpiewa jakby wymiotował. Jego głos jest tak "mroczny", że turlamy się po podłodze ze śmiechu, ale po chwili przychodzi chwila refleksji i szybko wstajemy. Gość bowiem wydziera się i bulgocze z taką zawziętością i pasją, że boimy się, czy przypadkiem nie opluje nas swymi własnymi migdałami.[...]"

Caly artykul mozna znalezc tutaj: http://www.taboo.art.pl/view.php?ident=246

: środa, 9 lutego 2005, 15:35
autor: p_rzemas
oł maj gad :) no niezle :/ swego czasu dokopalem sie do stronki z mp3 tributow :/ ktos pamieta adres ? :)

: piątek, 11 lutego 2005, 20:08
autor: marcin

: piątek, 11 lutego 2005, 23:02
autor: p_rzemas
pieknie sie zapowiada :D i leci klimacikiem :D

: wtorek, 15 lutego 2005, 00:06
autor: Normaz (dawniej Siouxsie)
OUR VOICES Powinno się wyrzucic do kosza. Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ................... ale kicha :(((((