macie moze dryg do muzykowania?

Wszystkie tematy związane z The Cure.
Awatar użytkownika
gitarka
Easy Cure
Numer gadu-gadu: 0

macie moze dryg do muzykowania?

Post autor: gitarka » piątek, 19 listopada 2004, 16:32

ja chetnie bym pograla jakies piosenki The Cure ale mam tylko kilka rozpisanych jak by ktos powiedzial gdzie mozna znalesc jakies tabulatury lub chwyty na gitare to bede wdzieczna:)
jak ktos gra na czyms the cure to pewnie wie jaka to szalona przyjemnosc:)
wiec podzielcie sie tym co ostatnio grywacie albo grywaliscie,
ja gram sobie Lullaby super:)

Awatar użytkownika
cyjanek
Concert - The Cure Live
Numer gadu-gadu: 1882016

Post autor: cyjanek » piątek, 19 listopada 2004, 20:41

pierwszy krok: wklepac w gugla "the cure +chords", wyswietli sie pewnie kilka tysiecy wynikow;p, zreszta wiekszosc jest prosta i nawet stworzenie ktore ledwo zna kilka chwytow jest w stanie rozpisac je ze sluchu.. jesli nawet mi sie udalo kilka spisac samodzielnie to kazdemu innemu uda sie od kopa - a jaka potem satysfakcja, ze sie samemu udalo ze sluchu zagrac;D
.

bamonte
Easy Cure
Kontakt:

no tak, nie ma to jak pograć..

Post autor: bamonte » piątek, 19 listopada 2004, 20:47

jasne, że rozumiem co to znaczy - sam pocinam na gitarrce - daje to ogromna przyjemność i odprężenie. sam chętnie pogrywam cut here, just like heaven, catch, a night like this, close to me, kyoto song.. z resztą chyba łatwiej wymienić czego nie pogrywam ;-) wiesz, to jest tak u mnie, jak już zaczne grać cure'ow, to wprost nie moge czasami przestać, w głowie tylko zaczyna mi świtać myśl jeszcze tylko jedną piosenkę, jeszcze tylko jedną, jeszcze jedną.. z resztą jestem leworęcznym gitarrnikierm, jak bamonte ;-) pozdrawiam, seeyou

Awatar użytkownika
gitarka
Easy Cure

Post autor: gitarka » piątek, 19 listopada 2004, 21:36

dzieki za pomysl z google-moja znajomosc komputerow zakrawa o pomste typowa blondynka :D

fajnie tak sobie siedziec wieczorkiem :D sama slodycz gitarka ja i fajna muzyczka:D

Awatar użytkownika
beyond
Japanese Whispers

Post autor: beyond » piątek, 19 listopada 2004, 21:46

Zazdroszczę wszystkim którzy potrafią. Bardzo, bardzo, bardzo, bardzo. Moim szczytowym osiągnięciem było plumkanie solówki z catch :lol: :lol: Aha, i jeszcze koślawo, street spirit radiogłowych. Zawzięty byłem, ale talentu nie starczyło :cry: Może kiedyś założę bardzo, ale to bardzo alternatywną kapelę.. :wink:
Sing while you may
though it's hard to sing underwater.

Awatar użytkownika
raining
Faith

Post autor: raining » piątek, 19 listopada 2004, 23:15

nie wiem czy moge pretendowac do miana kolejnego czlonka zespolu a jakze : alternatywnego; jeszcze troche czasu zeby sie o tym przekonac potrzeba :wink: wczoraj mialam gitare po raz szósty w łapach i powoli nauczylam sie juz poczatku lovecats oraz poczatku do forest! nieprzecietnie podoba mi sie lesisty bas mimo ze sama uderzam w struny.

tak tak zostane gitarowym mistrzem.

komare
Easy Cure

Post autor: komare » sobota, 4 grudnia 2004, 09:50

:D

cure_d
Easy Cure

Post autor: cure_d » poniedziałek, 6 grudnia 2004, 17:32

Traore
Easy Cure

Post autor: Traore » wtorek, 14 grudnia 2004, 20:03

Do tego polecam jeszcze odpowiedni program gitarowy,który z powodzeniem można ściągnąć z netu np;Guitar Pro 4 lub tym podobny,chociaż myślę ,że GPro4 w zupełności wystarczy i można sobie pograć nawet z całą kapelą.A na tej stronie powyżej jest mnóstwo utworów na GP4 The Cure.Życzę przyjemnej zabawy.Pozdrawiam

ODPOWIEDZ