nie ma jak Myslovitz

Nie samym Cure...
Awatar użytkownika
Earthling
Entreat
Numer gadu-gadu: 0
Kontakt:

Post autor: Earthling » sobota, 14 sierpnia 2004, 14:43

Pearl in Chains pisze: Po energie to udam sie do garazu,gdzie ma proby kapela mojego znajomego,albo na koncert,gdzie spotkam ludzi podobnie myslacych.
Czyli nie myślących wcale?
Pearl, z każdym postem ośmieszasz się coraz bardziej. I widzę, że nie tylko mnie to mierzi. Co Ty w ogóle reprezentujesz? Bary mleczne? :D
"Znajdę nowe zainteresowania, nowe zajęcia, ale nie oddam im się cały. Niczemu ani nikomu, nigdy więcej. I być może będę patrzał w nocy tam, gdzie na niebie ciemność pyłowej chmury powstrzymuje blask dwóch słońc, pamiętając wszystko..."

Awatar użytkownika
daggerfall
Easy Cure

Post autor: daggerfall » sobota, 14 sierpnia 2004, 14:46

Pearl in Chains pisze:
drimm pisze:dziewczyno, nie wyglupiaj sie, znasz sie na muzyce i porownujesz myslovitz i lzy?
To i to jest dla mnie slabe,zreszta nie tylko dla mnie..
Znam ludzi,ktorzy naprawde wiedza o co chodzi w muzyce..
I nie sluchaja jej 5 lat,tylko 30. Wole uczyc sie od tych,ktorzy maja juz "wyrobione ucho obiektywne" a nie tylko swoje wlasne.
no to pogratulowac! ino pomysl.. gdyby nagle Ci powiedzieli ze jednak Lzy sa lepsze od PJ to co by wtedy bylo? Swiat by sie zawalil, a cala nauka w pi***u... na stare lata kazdemu odbija, nie bagatelizuj tego! :mrgreen:
spłyniesz ciszą..
ciszą mnie zgubisz..

Awatar użytkownika
bflower
Matka Moderatorka

Post autor: bflower » sobota, 14 sierpnia 2004, 15:17

Earthling pisze:Co Ty w ogóle reprezentujesz? Bary mleczne? :D
Od barow mlecznych prosze sie odczepic! Grrr, nie podpadaj Earthling, bary mleczne roxxx :-)
pzdr
and take it easy chicken

Awatar użytkownika
cyjanek
Concert - The Cure Live
Numer gadu-gadu: 1882016

Post autor: cyjanek » sobota, 14 sierpnia 2004, 15:25

pearl in chains pisze:Wiec dla Ciebie tekst = muzyka
wiec dla mnie muzyka to tekst + melodia. a dla Ciebie?

pearl in chains pisze:Wystarczy,ze sluchalam ich plyt.
i próbujcie takiej wytłumaczyc, ze myslovitz na koncertach sa znacznie lepsi niz studyjnie, to nie, ona wie lepiej, chociaz na ich koncercie nigdy nie byla. moja babcia ma takie fajne powiedzenie, ktore brzmi, uwaga: "jak grochem o sciane".

eot, jak dla mnie.:)
Ostatnio zmieniony sobota, 14 sierpnia 2004, 15:30 przez cyjanek, łącznie zmieniany 1 raz.
.

Awatar użytkownika
cyjanek
Concert - The Cure Live

Post autor: cyjanek » sobota, 14 sierpnia 2004, 15:29

bflower pisze:
Earthling pisze:Co Ty w ogóle reprezentujesz? Bary mleczne? :D
Od barow mlecznych prosze sie odczepic! Grrr, nie podpadaj Earthling, bary mleczne roxxx :-)
pzdr
popieram, popieram.. moze zamiast khy, khy, DYSKUSJI z panną Pearl pogadamy o czyms tak spokojnym jak owe bary?
.

Awatar użytkownika
cyjanek
Concert - The Cure Live

Post autor: cyjanek » sobota, 14 sierpnia 2004, 15:31

[nawet offtopa nie bedzie, bo przeciez Korova Milky Bar].
.

Awatar użytkownika
daggerfall
Easy Cure

Post autor: daggerfall » sobota, 14 sierpnia 2004, 15:40

a co fajnego jest w barach mlecznych?
spłyniesz ciszą..
ciszą mnie zgubisz..

Awatar użytkownika
cyjanek
Concert - The Cure Live

Post autor: cyjanek » sobota, 14 sierpnia 2004, 15:41

pierogi ruskie i naleśniki z serem.

[edit]
i gołąbki.
.

Awatar użytkownika
daggerfall
Easy Cure

Post autor: daggerfall » sobota, 14 sierpnia 2004, 15:42

bleh :shock:
dyc to obrzydlistwo :wink:
a piwo daja w takich barach?

edit: golabki sa ok :lol:
spłyniesz ciszą..
ciszą mnie zgubisz..

Awatar użytkownika
bflower
Matka Moderatorka

Post autor: bflower » sobota, 14 sierpnia 2004, 15:47

I ceny sa swietne :) A w dodatku mozna tam dostac normalne jedzenie, a nie jakis tam paskudny fastfud.
Piwa nie ma, sa za to stojacy w kolejce bezdomni, ktorym kupuje sie zupe :-)
W dodatku jeden z nich mam dokladnie jedna stacje metra od mojej szkoly i to jest fajne. Ach, te bary mleczne i chinczyki, stesknilam sie juz za tym klimatem, ale juz niedlugo.. ;-)
pozdrawiam
and take it easy chicken

Pearl in Chains
Seventeen Seconds

Post autor: Pearl in Chains » sobota, 14 sierpnia 2004, 15:49

drimm pisze:
pearl in chains pisze:Wiec dla Ciebie tekst = muzyka
wiec dla mnie muzyka to tekst + melodia. a dla Ciebie?
A dla mnie muzyka bez tekstu,lub bez dobrego tekstu moze byc rownie piekna,jak tekst bez muzyki.

pearl in chains pisze:Wystarczy,ze sluchalam ich plyt.
drimm pisze:i próbujcie takiej wytłumaczyc, ze myslovitz na koncertach sa znacznie lepsi niz studyjnie, to nie, ona wie lepiej, chociaz na ich koncercie nigdy nie byla. moja babcia ma takie fajne powiedzenie, ktore brzmi, uwaga: "jak grochem o sciane".
Przyznaje,nie znam ich z koncertow,moze rzeczywiscie studio dziala na nich przytlaczajaco.. i dopiero na koncertach pokazuja swoje mozliwosci, choc piosenki pozostaja te same,tylko moze lepiej zagrane. Jednak moje zdanie na temat Myslovitz (poza koncertowym) jest zgodne z wczesniejszymi wypowiedziami.
250 postów.. to i tak za duzo na.. tutaj

Awatar użytkownika
daggerfall
Easy Cure

Post autor: daggerfall » sobota, 14 sierpnia 2004, 16:13

Pearl in Chains pisze:Przyznaje,nie znam ich z koncertow,moze rzeczywiscie studio dziala na nich przytlaczajaco.. i dopiero na koncertach pokazuja swoje mozliwosci, choc piosenki pozostaja te same,tylko moze lepiej zagrane. Jednak moje zdanie na temat Myslovitz (poza koncertowym) jest zgodne z wczesniejszymi wypowiedziami.
no to ja juz nie rozumiem. jednak teraz mowisz ze koncertach sa dobrzy pomimo ze zadnego nie widzialas? :?
spłyniesz ciszą..
ciszą mnie zgubisz..

Awatar użytkownika
Mary_Poole
Faith
Kontakt:

Post autor: Mary_Poole » sobota, 14 sierpnia 2004, 16:17

daggerfall pisze:
Pearl in Chains pisze:Przyznaje,nie znam ich z koncertow,moze rzeczywiscie studio dziala na nich przytlaczajaco.. i dopiero na koncertach pokazuja swoje mozliwosci, choc piosenki pozostaja te same,tylko moze lepiej zagrane. Jednak moje zdanie na temat Myslovitz (poza koncertowym) jest zgodne z wczesniejszymi wypowiedziami.
no to ja juz nie rozumiem. jednak teraz mowisz ze koncertach sa dobrzy pomimo ze zadnego nie widzialas? :?
Rzadko kiedy rozumie się geniusza :D :D :D :D :D
How many times must I say: "I'm not sorry"?

Pearl in Chains
Seventeen Seconds

Post autor: Pearl in Chains » sobota, 14 sierpnia 2004, 16:59

Mary_Poole pisze:
daggerfall pisze:
Rzadko kiedy rozumie się geniusza :D :D :D :D :D
" :lol: "

Pearl in Chains
Seventeen Seconds

Post autor: Pearl in Chains » sobota, 14 sierpnia 2004, 17:05

daggerfall pisze:
Przyznalam sie do bledu w ocenie Myslovitz na koncertach,kiedy nie mialam z nimi stycznosci w takiej "formie". Zazwyczaj jednak,kiedy ma sie do dyzpozycji wszelkie sprzety wygladzajace i szlifujace muzyke,jak podczas nagrywania plyty w studio,mozna dokonac cos o wiele lepszego niz podczas koncertu,przykladem moze byc Nirvana. Przeciez wiekszosc jej koncertow to katastrofa.. Ale jesli panowie z Myslovitz na koncercie wypadaja rewelacyjnie to.. <czapka z glowy> :wink:

ODPOWIEDZ