Placebo

Nie samym Cure...
Awatar użytkownika
VELVETPILL
The Head On The Door
Numer gadu-gadu: 0
Kontakt:

Post autor: VELVETPILL » poniedziałek, 12 marca 2007, 11:02

To nie jedźcie! I tak się będziemy dobrze bawić :) Bilety zamówione - 6-cio osobową paczką się wybieramy :)
BTW: ciekawe czy Stefan znowu wskoczy w jakąs czerwoną szłową sukienkę? Po cichu liczę na to :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gothic
Faith
Kontakt:

Post autor: Gothic » poniedziałek, 12 marca 2007, 12:19

VELVETPILL pisze:To nie jedźcie! I tak się będziemy dobrze bawić :) Bilety zamówione - 6-cio osobową paczką się wybieramy :)
BTW: ciekawe czy Stefan znowu wskoczy w jakąs czerwoną szłową sukienkę? Po cichu liczę na to :)
W dzisiejszych czasach to dośc ryzykowne, aby przyznawać się tak otwarcie do swoich preferencji seksualnych ;)
"But awakes to a morning with no reason for waking"
http://www.pixeldreams.pl

Awatar użytkownika
VELVETPILL
The Head On The Door
Kontakt:

Post autor: VELVETPILL » poniedziałek, 12 marca 2007, 12:22

Że co? Że ja się niby do czegoś przyznałem? Hahahahahaha! Fakt, że Stefan jest przystojnym facetem i świetnie wygląda w strojach typu sukienka, nie znaczy, że jestem homo!
Obrazek

asiula
Easy Cure

Post autor: asiula » czwartek, 15 marca 2007, 20:15

Hej! :D
Mam ogłoszenie dla zainteresowanych koncertem, a mam nadzieję, że takich znajdzie się tutaj więcej :wink:
Jeśli wybierasz się na koncert Placebo 01.06. na warszawski Torwar, zabierz ze sobą polską flagę (lub zwykłą, biała, jeśli nie lubisz barw narodowych) z napisem „Welcome home” lub „Thanks for coming home” (zależnie który napis się zmieści). Wyjmijmy ją na na utworze po Space Monkey - powinno to być Soulmates (a jeśli wypadnie z setlitsy - na tym który będzie po SM) i trzymajmy około minuty.
Najmniejsza flaga kosztuje już od 15 pln, marker do zrobienia napisu około 5 pln. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej gdzie ją kupić, lub jak namalować, śmiało pisz: volga_jasnowidzaca@gazeta.pl, lub zajrzyj na forum: http://www.forum.placebo.prv.pl

Jeśli ktoś Ci zasłoni flagą widok – nie denerwuj się, stracisz nie więcej niż minutę, ale za to zespół zobaczy, że bardzo na nich czekaliśmy i że doceniamy.

Czemu to robimy?
Ilekroć ktoś z Polaków był na zagranicznych koncertach, zawsze mięliśmy flagę z napisem „Come home to Poland”. Wiemy, że zespół je widział, i że docenia (Berlin, Paryż, Wembley, Machester, Londyn...).

Pokażmy, iż mimo, że nie ma nas tak wielu jak fanów francuskich lub południowoamerykańskich, to jednak są dla nas niezwykle ważni i emocje, które budzi w nas ich muzyka, są ogromne.

Dzięki za wpółpracę
Soulmates never die.

http://www.forum.placebo.prv.pl

Awatar użytkownika
alberto balsalm
The Top

Post autor: alberto balsalm » piątek, 16 marca 2007, 00:12

"Ojczyznę kochać trzeba i szanować, nie deptać flagi i nie pluć na godło..."
jakiś fajny tekst po angielsku, który wyraża moją osobowość.

Awatar użytkownika
firstborn
Three Imaginary Boys
Kontakt:

Post autor: firstborn » piątek, 16 marca 2007, 08:50

mam nadzieje, ze 2 osoby z krakowa dolacza do reszty towarzystwa w warszawie 1 czerwca:)

Awatar użytkownika
Gothic
Faith
Kontakt:

Post autor: Gothic » piątek, 16 marca 2007, 10:21

asiula pisze:
Czemu to robimy?
Ilekroć ktoś z Polaków był na zagranicznych koncertach, zawsze mięliśmy flagę z napisem „Come home to Poland”. Wiemy, że zespół je widział, i że docenia (Berlin, Paryż, Wembley, Machester, Londyn...).
Podziwiam w sumie takie podejście i wiare w to, że zespól kieruje się idealistycznymi pobudkami w wyborze krajów na daną trasę koncertową. Flagi mają raczej znaczenie czysto symboliczne, to czy zespól je widzi, czy nie widzi, czy je doceni, czy też użyje ich jako wycieraczki do butów, nie ma najmniejszego wpływu na to, czy dany kraj odwiedzi. Tu decydują wytwornie i KASA przez duże "K" (podobnie jak nasz "apel" w sprawie występu TC w Polsce).

Awatar użytkownika
Gothic
Faith
Kontakt:

Post autor: Gothic » piątek, 16 marca 2007, 10:24

VELVETPILL pisze:Że co? Że ja się niby do czegoś przyznałem? Hahahahahaha! Fakt, że Stefan jest przystojnym facetem i świetnie wygląda w strojach typu sukienka, nie znaczy, że jestem homo!
Nic takiego nie napisałem, acz heterycy preferują raczej oglądanie w sukienkach kobiet, a nie mężczyzn :)

asiula
Easy Cure

Post autor: asiula » sobota, 17 marca 2007, 23:27

Gothic pisze:Podziwiam w sumie takie podejście i wiare w to, że zespól kieruje się idealistycznymi pobudkami w wyborze krajów na daną trasę koncertową. Flagi mają raczej znaczenie czysto symboliczne, to czy zespól je widzi, czy nie widzi, czy je doceni, czy też użyje ich jako wycieraczki do butów, nie ma najmniejszego wpływu na to, czy dany kraj odwiedzi. Tu decydują wytwornie i KASA przez duże "K" (podobnie jak nasz "apel" w sprawie występu TC w Polsce).
Tu nie chodzi o to, że oni sami zdecydowali: "Tak w nagrodę pojedziemy do Polski", bo pewnie, że to nie tylko od nich zależy. Ale o sam fakt, że zauważyli flagi i mówili, że bardzo to doceniają. I jeżeli miało to chociaż minimalny wpływ na decyzję ich managera to było warto :D

firstborn ja Ciebie chyba skądś kojarzę :wink:

Awatar użytkownika
Zajin
Japanese Whispers
Kontakt:

Post autor: Zajin » poniedziałek, 19 marca 2007, 18:43

Chyba se skoczę na koncercik :]
into the swirl of their senselessness
cosy emptiness

Awatar użytkownika
sir_FoX
Easy Cure
Kontakt:

.

Post autor: sir_FoX » poniedziałek, 19 marca 2007, 22:52

...
Ostatnio zmieniony wtorek, 20 marca 2007, 12:22 przez sir_FoX, łącznie zmieniany 1 raz.
"I really think I should've gone to bed tonight, but ..."
http://www.sirfox.prv.pl

Awatar użytkownika
sir_FoX
Easy Cure
Kontakt:

Post autor: sir_FoX » poniedziałek, 19 marca 2007, 22:52

Jako administrator gorąco zapraszam wszystkich chętnych po dużo przydatnych informacji na temat koncertu Placebo w Polsce na forum http://www.forum.placebo.prv.pl do specjalnie stworzonego na tą okazje działu "TORWAR". ;-)

A co do flagowej akcji - samemu bylem mile zaskoczony, że taka akcja ma miejsce, wg. mnie to bardzo fajna sprawa, chociaż średnio chce mi się aktywnie w nią włączać ;-)

pozdrawiam !
"I really think I should've gone to bed tonight, but ..."
http://www.sirfox.prv.pl

Awatar użytkownika
firstborn
Three Imaginary Boys
Kontakt:

Post autor: firstborn » poniedziałek, 19 marca 2007, 23:17

no wiec dwie osoby juz z krakowa juz zakupily tickeciki:)
firstborn ja Ciebie chyba skądś kojarzę
nie mam zielonego pojecia o co chodzi:) :oops:

Awatar użytkownika
CureMar
Concert - The Cure Live
Numer gadu-gadu: 5308708
Kontakt:

Post autor: CureMar » wtorek, 20 marca 2007, 08:34

Jakby co, to z Gdańska też parę osób jedzie...
"Ten pijak, który mruczy coś przez sen,
Że póki my żyjemy, Ona żyje też..."

asiula
Easy Cure

Post autor: asiula » wtorek, 20 marca 2007, 10:52

firstborn pisze:nie mam zielonego pojecia o co chodzi:) :oops:
o wyżej wspomniane forum Placebo :)

ODPOWIEDZ