The Sisters - on tour 2011

Nie samym Cure...
Awatar użytkownika
s'the figurehead
Disintegration
Numer gadu-gadu: 0

The Sisters - on tour 2011

Post autor: s'the figurehead » piątek, 4 lutego 2011, 00:56

Ktoś się wybiera?! (Agencie? ;) ) Jakieś wieści z obozowiska (księstwa) Eldritcha i spółki? 8)

Piotrek
Easy Cure

Re: The Sisters - on tour 2011

Post autor: Piotrek » piątek, 4 lutego 2011, 08:33

1.03 graja w Berlinie - bilety podobno jeszcze są. Ewentualnie Budapeszt dwa koncerty 25.02 i 26.02. W Polsce prawdopodobnie nie zagrają - czytałem o tym na forum www.myheartland.co.uk/ a szkoda.
Do tej pory żałuje, że nie byłem na koncercie siostrzyczek w 1991 roku we Wrocławiu (koncert był przed moją maturą i to był główny powód, że nie pojechałem). Na późniejszych koncertach siostrzyczek granych w polsce byłem.
Marzy mi sie koncert siostrzyczek - "bardziej dopracowany" z gitara basową, może chórkiem kobiecym. Ostatnie koncerty w Polsce nieco rozczarowały... W Stodole zwykle na koncertach stoje w "swoim miejscu" i nie narzekałem na dźwiek - ale wiem że wiele osób narzekało, że prawie nie było słychać Andrzeja. Na siostrzyczkach sie wychowałem i gdyby grali w Polsce na pewno bym pojechał.... Myślałem o wyjedździe do Berlina, ale życie zweryfikowały te plany i raczej nic z tego wyjazdu nie wyjdzie.

Awatar użytkownika
AgentCooper
Concert - The Cure Live

Post autor: AgentCooper » piątek, 4 lutego 2011, 11:15

Niestety Polski nie ma zdaje się na trasie. Choć w sumie nei wiem czy wybrałbym się po raz kolejny żeby zobaczyć n-ty (4-ty) raz Eldritcha z dwoma przystawkami po bokach. Ta sama set lista po raz kolejny może nieco nużyć...Zdecydowanie bardziej ucieszyłbym się na wieść o wznowieniu na dvd albo blue rayu koncertu wydanego jedynie na vhs z 1985 w składzie z Husseyem i Adamsem.
A jak jestesmy przy tych dwoch ostatnich panach to na pozną jesień planowany jest w Londynie (mimo oficjalnego zakonczenia działalnosci 2 lata temu) rocznicowy (25 rocznica powstania) koncert The Mission w oryginalnym skladzie oczywiscie z WH, Adamsem, Hinklerem i jakims perkusistą do potwierdzenia. Szkoda że nie ciut bliżej.

ps. moj najlepszy koncert SOM to Kraków bodajze 2006

Awatar użytkownika
s'the figurehead
Disintegration

Post autor: s'the figurehead » sobota, 5 lutego 2011, 02:35

Dzięki za info, Ech, ja z kolei zupełnie byłem "gdzie indziej, jak Eldritch występował w PL , w ostatnich latach ; a w '91, to jednak za młody trochę byłem, a i poza TC, świata nie widziałem ;) nie pojadę na koncert za granicę, bo zbieramy kasę na wypad wakacyjny w kwietniu, więc termin goni; ech... 8)

Curka ;)
Three Imaginary Boys

Post autor: Curka ;) » czwartek, 24 lutego 2011, 17:18

Jak ja bym chciala pojechać... takie dobrze zaspiewane ,,1959" na żywo musi robic niezłe wrażenie. Jesli ktoś z Was pojedzie to bardzo prosze o relację ;) No i pozostaje sie modlic o kolejne wystepy, chociaz z tego co wiem to siostry nie bardzo lubią trasy koncertowe(,a przynajmniej tak wynikało z wywyadu T.Beksińskiego przeprowadzonego z Eldritchem ileśam lat temu)chociaż w sumie czasy się zmienily wiec może jednak...
Life won't wait for you, my friend...

ODPOWIEDZ