śpiewający Czesław

Nie samym Cure...
Awatar użytkownika
Fozzie
The Top
Numer gadu-gadu: 0
Kontakt:

Re: śpiewający Czesław

Post autor: Fozzie » czwartek, 18 grudnia 2008, 14:30

DrowningMan pisze:Generalnie zjawisko Czesława jest dla mnie zjawiskiem kalibru Golec Łorkiestra albo Bratanki!
obawiam się, że jeśli bracia Golcowie albo członkowie Brathanków przeczytali tego posta mógłbyś być pozwany za zniesławienie

[ja przynajmniej na ich miejscu pozwałbym osobę, która porównała by mnie z Czesławem]
8)
take Cure!

Fozzie

Awatar użytkownika
Mroczny Herbaciarz
Seventeen Seconds
Numer gadu-gadu: 418450
Kontakt:

Post autor: Mroczny Herbaciarz » czwartek, 18 grudnia 2008, 14:39

Eee, w sumie to widzę że panuje taka moda na szkalowanie poszczególnych artystów
Miałam okazję pare razy zasłyszeć jako tło podczas pracy i powiem że całkiem przyjemnie służy jako tło. Nie są to jakieś wielkie dzieła, ale swój urok mają. Muzycznie- nie mam zastrzeżeń

Awatar użytkownika
mateusz_g
Easy Cure
Numer gadu-gadu: 0

Post autor: mateusz_g » poniedziałek, 29 grudnia 2008, 20:06

Według mnie to bardzo ciekawe zjawisko... Jeżeli chodzi o Debiut, to tak, jak już było powiedziane- teksty pisali internauci MULTIPOEZJI a owy śpiewający Czesław[Mozil] zagrał na akordeonie i zaśpiewał. I to właśnie ten wokal sprawił, że płyta ta zyskała tak dużą popularność. Jest to muzyczna bajka zawierająca kilka luźnych historii wyśpiewanych przez Duńczyka polskiego pochodzenia, któremu zdarza się powiedzieć coś nie zachowując polskiej formy gramatycznej, np. "Linde spotkałem w stółwce, której przyjaciółką od wielu lat była Magdalena." Druga płyta, która ukazała się na polskim rynku to reedycja pierwszej płyty nagranej z udziałem Czesław Mozila, wydanej w Dani. Po przesłuchaniu Tesco Value Czesław Śpiewa, nie ma wątpliwości, że Czesław Mozil zajmuje się muzyczną alternatywą i co najważniejsze... według mnie robi to bardzo dobrze. Na uwagę zasługuje fakt, że postacią Czesława Mozila zainteresowała się Katarzyna Nosowska, a muzyk wziął udział w kultowym już wydarzeniu muzycznym jakim jest HEY MTV Unplugged.

ODPOWIEDZ