afterpary po Spodku, jesli Cure do Spodku przybedą

Informacje o koncertach, festiwalach oraz o imprezach organizowanych przez fanów.
Awatar użytkownika
alexcure
Paris
Kontakt:

afterpary po Spodku, jesli Cure do Spodku przybedą

Post autor: alexcure » sobota, 21 sierpnia 2004, 19:54

kurcze, przyjezdżam se spode Tatr, a tutaj widzę, ze Cof cofnęło info o pogłoskach Curekoncertowych w Polsce naszej, a dzień temu znajomy z Megaclubu zadzwonił do mnie bym mu pomogła w organizacji afterparty po koncercie w Spodku.... zgodziłam sie, ale ... czy aby ten koncert dojdzie do skutku? Wg kumpla z Mega ma sie nim zająć niejaki pan Biernacki, i niby że jest koncert pewny, ale z tym, to nigdy nic nie wiadomo.....

ale jakby tak koncert doszedł do skutku, to czego oczekiwalibyście od takiego katowickiego afterparty?

Awatar użytkownika
cyjanek
Concert - The Cure Live
Numer gadu-gadu: 1882016

Post autor: cyjanek » sobota, 21 sierpnia 2004, 22:18

możliwości bycia na nim.;))

i znajomych z forum.

i duzego stolu zeby przy nim mozna pogadac.

wiecej mi nie trzeba.;)

[i zeby byl w katowicach a nie w wawie!]
.

Awatar użytkownika
alexcure
Paris
Kontakt:

Post autor: alexcure » niedziela, 22 sierpnia 2004, 06:34

:wink:

Awatar użytkownika
Mary_Poole
Faith
Numer gadu-gadu: 0
Kontakt:

Post autor: Mary_Poole » niedziela, 22 sierpnia 2004, 13:56

Obecności na nim członków zespołu :D

A tak na poważnie to dobrej setlisty, taiego smacznego piwa oraz dużego wygodnego klubu
How many times must I say: "I'm not sorry"?

Awatar użytkownika
alexcure
Paris
Kontakt:

Post autor: alexcure » niedziela, 22 sierpnia 2004, 13:59

no Megaclub nie jest za duży, ale nie jest też mały, ma parter i piętro, na parterzejest bar i pełno foteli, na górze sala taneczna i troche foteli... będzie telebeam to cos tam popuszczamy.... co rozumiesz przez dobrą setliste takiegoo afterparty.... chcielibyśm,y uwzględnic wszystkie zachcianki, :) o ile nocy starczy, tzn takie party będzie do samiutkiego rana, będą konkursy i takie tam, jakieś niespodzianki też...

no zespól jakby przyszedł byłoby marzeniem, no ale to pewnie pozostanie w sferze marzeń:)

Awatar użytkownika
bflower
Matka Moderatorka

Post autor: bflower » niedziela, 22 sierpnia 2004, 14:02

A ja mam nadzieje, ze Warszawa bedzie jednak druga w kolejnosci i to w niej odbedzie sie najwieksze afterparty.. Bo na moje pojawienie sie w Katowicach raczej szans nie ma.
Ale uczciwie sie przyznam, ze gdybym mieszkala w polowie drogi miedzy Warszawa a Katowicami, to pojechalabym chyba do Spodka. Bo jesli koncert bedzie na Torwarze, to z naglosnieniem moze byc roznie.. Slyszalam ze w Spodku pod tym wzgledem jest super, ale sama nigdy tam nie bylam, wiec pewnosci nie mam.
Ale ciagle nie ma zadnych konkretow i nic nie wiadomo, juz by cos mogli oficjalnie powiedziec :/
pozdrawiam
and take it easy chicken

Awatar użytkownika
dumdum
Boys Don't Cry
Kontakt:

Post autor: dumdum » niedziela, 22 sierpnia 2004, 14:28

alexcure pisze:no Megaclub nie jest za duży, ale nie jest też mały, ma parter i piętro, na parterzejest bar i pełno foteli, na górze sala taneczna i troche foteli... będzie telebeam to cos tam popuszczamy.... co rozumiesz przez dobrą setliste takiegoo afterparty.... chcielibyśm,y uwzględnic wszystkie zachcianki, :) o ile nocy starczy, tzn takie party będzie do samiutkiego rana, będą konkursy i takie tam, jakieś niespodzianki też...

no zespól jakby przyszedł byłoby marzeniem, no ale to pewnie pozostanie w sferze marzeń:)

zyc, nie umeirac, jezeli tak bedzie to cud miod i orzeszki.
robicie dwa aftery czy tylko w katowicach ?

Awatar użytkownika
alexcure
Paris
Kontakt:

Post autor: alexcure » niedziela, 22 sierpnia 2004, 17:20

http://www.megaclub.pl/ , choc na tłumy fanów taki klub bedzie za mały, zobaczymy; najlepiej bedzie zrobic sobie tam spotkanie forumowiczów, oby tylko ten koncert sie odbył!!!!!

Awatar użytkownika
Mary_Poole
Faith
Kontakt:

Post autor: Mary_Poole » niedziela, 22 sierpnia 2004, 19:00

W sumie... może ktoś uzna to za głupie, ale jesli zespółby się zgodził mozna by ich rejestrować podczas konceetu i na początek imprezy puścić koncert, który się odbył przedtem :lol:

Albo niechby set lista była identyczna jak na koncercie :lol:
How many times must I say: "I'm not sorry"?

Awatar użytkownika
Carla
Japanese Whispers
Numer gadu-gadu: 7285848

Post autor: Carla » poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 20:37

Video-bootleg, powiadasz Mary... 8) Hmm... 8) Na koncercie Gahana w Spodku zdało to egzamin... Ale o poproszenie o zgodę zespołu nawet nie myśl... :?

Alex, nade wszystko powinna być dobra muzyka. A to wcale nie oznacza, że wystarczy Cure po prostu. Grać powinien ktoś "ze środowiska", fan, nie przypadkowa osoba, która po prostu robi imprezy... Niestety, Mega słynie z takiego właśnie podejścia :?
Gdyby były same piękne chwile
Nie wiedziałabym, że żyję...

Awatar użytkownika
Aga
The Head On The Door

Re: afterpary po Spodku, jesli Cure do Spodku przybedą

Post autor: Aga » poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 20:56

alexcure pisze:
ale jakby tak koncert doszedł do skutku, to czego oczekiwalibyście od takiego katowickiego afterparty?
imprezy do rana /tj conajmniej do 5 / a nie do 2!! , co mialo miejsce dwa lata temu na zlocie w Wawie.. :x

Awatar użytkownika
alexcure
Paris
Kontakt:

Post autor: alexcure » wtorek, 24 sierpnia 2004, 05:47

w Mega będzie do 7.00 rano o o sie nie martwcie :).

Awatar użytkownika
alexcure
Paris
Kontakt:

Post autor: alexcure » wtorek, 24 sierpnia 2004, 05:57

Carla pisze: Alex, nade wszystko powinna być dobra muzyka. A to wcale nie oznacza, że wystarczy Cure po prostu. Grać powinien ktoś "ze środowiska", fan, nie przypadkowa osoba, która po prostu robi imprezy... Niestety, Mega słynie z takiego właśnie podejścia :?
nie bedzie źle, bo od doboru muzyki mam być ja :oops: (albo ja i ktoś) dlatego pytam, a podejście Carlo to tylko mit, Tomek robi na prawde fajne imprezy DM, on jest inny od gości, którzy doprowadzili do tej całej afery Mega, Tomek jest niesamowitym fanem DM, oddaje z siebie wszystko, jest djem na takich zlotach (nie jest przypadkowa osobą), tylko na DM party, nie przychodzi aż tyle fajnych osób jak do Kocyndra, bo ktos kiedyś zrobił w Merga złą robote, a Tomek stara sie to odbudowac... ale i tak na kazdym party najważniejsi są ludzie i to oni budują atmosferę, wiec wiem, ze będzie na The Cure świetnie, tylko wole spytac jaką kto chce muze, wiadomo, ze nie dogodze wszystkim, ale skoro jest możliwość wysłuchania tego, czego ludzie chcieli by posłuchac tutaj na forum, korzystam z tego, : ).

pozdr

Awatar użytkownika
cyjanek
Concert - The Cure Live
Numer gadu-gadu: 1882016

Post autor: cyjanek » wtorek, 24 sierpnia 2004, 06:38

to ja chce placebo i depeszow bo sie beda ladnie komponowac na przemian z kjurem.;))
.

Awatar użytkownika
mort184
The Top

Post autor: mort184 » wtorek, 24 sierpnia 2004, 06:51

alexcure pisze: oddaje z siebie wszystko

A fuj.... Nie wiem, czy chcę przy tym być... :mrgreen: :wink:
"WSKOCZCIE DO KLOZETU I STAŃCIE NA GŁOWIE
JA ŻYJĘ - A WYŚCIE POMARLI, PANOWIE"

ODPOWIEDZ