2012-05-25 - Never Means Maybe - W-wa

Informacje o koncertach, festiwalach oraz o imprezach organizowanych przez fanów.
Awatar użytkownika
Fozzie
The Top
Posty: 812
Rejestracja: czwartek, 23 maja 2002, 09:39
Numer gadu-gadu: 0
Lokalizacja: edge of the deep green sea
Kontakt:

2012-05-25 - Never Means Maybe - W-wa

Post autor: Fozzie » środa, 14 marca 2012, 09:03

Kolejny koncert młodej brytyjskiej kapeli. Jak zwykle serdecznie zapraszam :)

Obrazek

Never Means Maybe, dzięki umiejętnemu czerpaniu inspiracji pochodzących z różnych źródeł stworzyli własne, nie dające sklasyfikować się brzmienie, wyróżniające się z powszechnego dziś trendu naśladownictwa. Brytyjczycy reprezentują rosnącą scenę muzyczną z Essex, wpisując się w nurt pop-post-hardcore w jego najlepszym wydaniu. Wyobraźcie sobie współpracę „Story of the Year” z „Glassjaw”, przy jednoczesnej wojnie pomiędzy „Funeral for a Friend” a „Refused” – to da Wam pojęcie o brzmieniu Never Means Maybe. Mocne brzmienie perkusji, synkopowe riffy oraz atak potrójnego wokalu wyróżniają grupę spośród innych wykonawców.

W ciągu kilku ostatnich lat Never Means Maybe zagrali ponad 400 koncertów. Każdy ich występ niesie ze sobą potężny ładunek energii, pięciu muzyków tworzących zespół daje z siebie wszystko na scenie, a każda minuta ich występu na długo zapada w pamięć fanów. Oprócz występów headlinerskich Never Means Maybe grali również wspólne trasy z „Bury Tomorrow” i “My Passion”, byil też gorąco przyjmowani na największych europejskich festiwalach jak Download, Sonisphere, T in the Park czy Hevy.

Rok 2011 przyniósł drugą EP-kę grupy “Strangers” wraz z singlowymi hitami “Ziva Killed Houdini” i “Inhale the Chaos”, teledyski te przez wiele miesięcy nie schodziły z wysokich miejsc w Scuzz TV oraz Kerang. Bieżący rok to nadchodząca premiera najnowszego albumu Never Means Maybe oraz promująca go trasa koncertowa. W 2012 roku Never Means Maybe wystąpią również ponownie na scenach festiwali Download i Hevy.

Grupa zagra w klubbie Punkt & Radio Luxembourg swój jedyny w Polsce 25 maja 2012 roku.

Start: 19.00

Bilety juz wkrótce w Ticketpro (przedsprzedaz 35 / w dniu koncertu 45)

FB event: http://www.facebook.com/events/268491486561458/
take Cure!

Fozzie

ODPOWIEDZ