Fields Of The Nephilim - 6.05.11 Katowice MegaClub

Informacje o koncertach, festiwalach oraz o imprezach organizowanych przez fanów.
Piotrek
Easy Cure
Numer gadu-gadu: 0

Fields Of The Nephilim - 6.05.11 Katowice MegaClub

Post autor: Piotrek » poniedziałek, 7 marca 2011, 08:41

Bilet zarezerwowałem. Czy ktoś z was bedzie sie wybierał na ten koncert?
Mega Club Katowice - przyznam że, nigdy w tym klubie nie byłem. Nie wiem czy to właściwe miejsce na taki koncert - ale tak czy inaczej jade na ten koncert. Może ktoś z was był w tym klubie i coś o nim napisze (ile osób może sie tam pomieścić?)
Czy ktos z was z Warszawy bedzie jechał na ten koncert autem? Agencie wybierasz się? A może Shortcut bedzie organizował przejazd? - napisalem do nich ale jeszcze nie mam odpowiedzi. Do koncertu jeszcze troche czasu ale sadze że bilety bardzo szybka sie rozejdą, tym bardziej że klub chyba nie jest zbyt duży. Zaproponowałbym przejazd własnym autem - ale obecnie go nie posiadam - z róznych niezależnych ode mnie przyczyn - może to sie do maja zmieni....

Awatar użytkownika
AgentCooper
Concert - The Cure Live

Re: Fields Of The Nephilim - 6.05.11 Katowice MegaClub

Post autor: AgentCooper » poniedziałek, 7 marca 2011, 20:58

Zastanawiam się na tym koncertem. Myślę, że tym razem z biletami nie będzie źle. Na dawnrazor wiele osób pisze, że Katowice raczej sobie odpuści (mało turystyczna destynacja hehe), także w większości zostaną Polacy - raczej nie wykupią tak szybko wszystkich biletów. Zbyt intensywna się ta wiosna koncertowa robi (Blackfield, Archive, God Is An Astronaut a jeszcze znajomi na Bryana Ferry'ego namawiają) także trzeba będzie jakichś wyborów dokonać. Choć oczywiście FOTN kusi....

Piotrek
Easy Cure

Post autor: Piotrek » środa, 30 marca 2011, 07:57

Bilet kupiony. Czy ktoś z was wybiera sie na ten koncert, a może bedzie jechał z shortcutem z warszawy ? Może jakieś piwko w Megaclubie przed koncertem?

Awatar użytkownika
AgentCooper
Concert - The Cure Live

Post autor: AgentCooper » środa, 30 marca 2011, 10:44

Ja chyba sobie jednak odpuszczę tym razem - 3 koncerty kwietniowe trochę wydrenowały mi kieszeń....Jeśli się zdecyduję jechać dam znać. Have fun !

Piotrek
Easy Cure

Post autor: Piotrek » czwartek, 21 kwietnia 2011, 14:13

Shortcut - najprawdopodobniej nie zorganizuje przejazdu na koncert z Wawy z uwagi na brak chetnych. Tak wiec pozostaje podróż pociągiem do Katowic. Może Agencie jednak się zdecydujesz na taka wycieczkę ....:). Jeżeli ktoś z was wybiera sie na ten koncert - proponuje spotkanie przy piwku w mega clubie przed koncertem.

ODPOWIEDZ