Festiwale 2011 :)

Informacje o koncertach, festiwalach oraz o imprezach organizowanych przez fanów.
Awatar użytkownika
CureMar
Concert - The Cure Live
Numer gadu-gadu: 5308708
Kontakt:

Re: Festiwale 2011 :)

Post autor: CureMar » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 22:27

Na szczęście byłem tam i nie żałuję - co koncert to lepiej. White Lies mieli tego pecha, że grali jak jeszcze było jasno, potem Interpol na wysokim poziomie a na koniec Editorsi -tu już był wulkan energii. A interpolowe "Lights" na długo zostanie w mej pamięci - prawdziwy muzyczny walec.
Przy okazji pozdrowienia dla przesympatycznej cure-fanki z Częstochowy. Podobno bywa na tym forum, ale nie dane mi było poznać jej nick'a.
"Ten pijak, który mruczy coś przez sen,
Że póki my żyjemy, Ona żyje też..."

Awatar użytkownika
martynarnr91
Japanese Whispers
Kontakt:

Post autor: martynarnr91 » poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 23:05

White Lies i Editors oglądałam dzięki stuningowi ;) W sumie widziałam co się dzieje na scenie a to rzadkość ^^ jednak wolałabym być tam, nawet gdyby cały koncert ktoś mi miał przysłaniać a obok ktoś by gadał ;) Na żywo jest klimat, to trzeba przeżyć i tyle :] zresztą tu każdy sobie z tego zdaje sprawę :D

Pozostaje mi żałować że mnie tam nie było ... ;(
Trujące kwiaty, trujące liście drzew
Anioły bez twarzy, demony wokół mnie
///
marvja.blogspot.com

Awatar użytkownika
adamt
Three Imaginary Boys
Numer gadu-gadu: 0

Post autor: adamt » wtorek, 23 sierpnia 2011, 12:22

wczoraj rano powróciłem z cieszanowa, tegoroczna edycja rock festiwalu pod względem zespołów i wykonawców przedstawiała się wręcz fatalnie, bardziej na miejscu byłyby skojarzenia z jakimś rodzinnym festynem czy dożynkami, niż rockowym festiwalem. z grup które chciałem zobaczyć, hey, de press i frontside wyszły całkiem ok. plusy dla dezertera, mimo, iż nie przepadam za tego typu muzyką, byłem dosyć pozytywnie zaskoczony. resztę niespecjalnie słuchałem/oglądałem, bo impreza pod znakiem strachow na lachy i happysadu jako gwiazd to lekkie przegięcie. ale ogólnie wieeeelki plus, bo ci co tam bywają, wiedzą, iż na ten akurat festiwal jeździ się głównie dla specyficznego klimatu i towarzystwa :]

Awatar użytkownika
martynarnr91
Japanese Whispers
Kontakt:

Post autor: martynarnr91 » środa, 24 sierpnia 2011, 00:16

Bardzo
adamt pisze:specyficznego klimatu i towarzystwa :]
;D
Trujące kwiaty, trujące liście drzew
Anioły bez twarzy, demony wokół mnie
///