Tauron Festiwal Nowa Muzyka - Katowice

Informacje o koncertach, festiwalach oraz o imprezach organizowanych przez fanów.
imaginary boy
Pornography
Posty: 542
Rejestracja: poniedziałek, 1 września 2003, 10:33
Numer gadu-gadu: 0

Tauron Festiwal Nowa Muzyka - Katowice

Post autor: imaginary boy » czwartek, 2 lipca 2009, 18:54

Tauron Festiwal Nowa Muzyka
28 - 30 sierpnia Katowice

Program:

28.08.2009 - piątek

Scena Live
Pivot // http://www.myspace.com/pivotpivot
Speech Debelle http://www.myspace.com/speechdebellemusic
Dan le Sac Vs Scroobius Pip // http://www.myspace.com/lesacvspip + http://www.myspace.com/scroobiuspip + http://www.myspace.com/danlesac
Ebony Bones // http://www.myspace.com/ebonybones

Scena Club
Ital Tek //www.myspace.com/italtekmusic
The Bug //www.myspace.com/thebuguk

29.08.2009 - sobota

Scena Live
Planningtorock // http://www.myspace.com/planningtorock
Jon Hopkins http://www.myspace.com/jonhopkins
Fever Ray // http://www.feverray.com

Scena Club
Tim Exile // http://www.myspace.com/timexile
Hudson Mohawke feat. DJ Mamiko Motto // http://www.myspace.com/hudsonmo
Flying Lotus // http://www.myspace.com/flyinglotus


30.08.2009 - niedziela

Scena Live
Múm // http://www.mumweb.net
Dan Deacon Ensemble// http://www.myspace.com/dandeacon
Pogodno //www.myspace.com/pogodno

Scena Club
ONRA // http://www.myspace.com/onra


Bilety:
Czerwiec - lipiec:
karnet 3 dni - 105 zł,-
jeden dzień - 60 zł,-

Sierpień:
karnet 3 dni - 125 zl,-
jeden dzień 70 zl,-

Bilety w sprzedaży! Możecie je zamawiać na stronach:
http://www.Ticketportal.pl i http://www.Ticketpro.pl

Strona festiwalu:
http://www.festiwalnowamuzyka.pl/
Władek zrobił przyrząd na tokarce
Sygnał będzie w kosmos słał

Awatar użytkownika
DrowningMan
The Top
Posty: 846
Rejestracja: sobota, 10 kwietnia 2004, 22:36
Numer gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bialystok/Warszawa
Kontakt:

Re: Tauron Festiwal Nowa Muzyka - Katowice

Post autor: DrowningMan » piątek, 3 lipca 2009, 22:59

ja to sie chyba wybieram. Dan le sac/scrobius pip (którzy są autorami jednej z najlepszych piosenek i najlepszych tekstów poprzedniego roku :dance: obczajcie! http://www.youtube.com/watch?v=yoN6XfyQsr4 the cure.... just a band! :dance: ), flying lotus, fever ray, hudson mohawke, mum to naprawdę mocny skład jak na taką cenę.... Chodziła plota, że gang gang dance bedzie, ale chyba nie ma :?
Turn On, Tune In, Drop Out

imaginary boy
Pornography
Posty: 542
Rejestracja: poniedziałek, 1 września 2003, 10:33
Numer gadu-gadu: 0

Re: Tauron Festiwal Nowa Muzyka - Katowice

Post autor: imaginary boy » piątek, 24 lipca 2009, 05:25

Władek zrobił przyrząd na tokarce
Sygnał będzie w kosmos słał

ODPOWIEDZ