Depeche Mode - Tour of the Universe

Informacje o koncertach, festiwalach oraz o imprezach organizowanych przez fanów.
Ania Samozło
Japanese Whispers
Numer gadu-gadu: 0

Re: Depeche Mode - Tour of the Universe

Post autor: Ania Samozło » sobota, 13 lutego 2010, 17:01

Ale Wam zazdroszczę. Gdyby nie niedawna kontuzja, pewnie też bym tam była. Obawiałam się kolejnego "podkulawienia" w takiej masie ludzkiej. I mogę tylko żałować. :-s

zelig
Three Imaginary Boys

Post autor: zelig » sobota, 13 lutego 2010, 21:16

podczas policy of truth Dave dostał w cyngiel ogromnym bananem http://www.youtube.com/watch?v=Nxz4wKbMuBk jakie to śmieszne :D

Awatar użytkownika
curemanka
Easy Cure
Kontakt:

Post autor: curemanka » niedziela, 14 lutego 2010, 13:43

Ja byłam 11.02., a banan stał za mną:D Koncert był świetny i jedynym minusem jak dla mnie był support no i to, że depesze strasznie późno weszli na scenę. Nastałam się tam 3h zanim zaczęli grać, ale było warto;)

Awatar użytkownika
Rav
The Head On The Door
Kontakt:

Post autor: Rav » poniedziałek, 15 lutego 2010, 23:09

@curmenka - to jak Ty wytrzymujesz koncerty TC? :D
DM TOUR 2013: Monachium, Budapeszt, Zagrzeb, Bratysława, Berlin, Paryż, Warszawa

Awatar użytkownika
roodzia
Three Imaginary Boys
Numer gadu-gadu: 2675150
Kontakt:

Post autor: roodzia » poniedziałek, 15 lutego 2010, 23:18

Ania Samozło pisze:Gdyby nie niedawna kontuzja, pewnie też bym tam była.

Kontuzje akurat mi nie przeszkodziły :)
TOTU 09/10 Luxemburg Berlin Paryz Rzym Oberhausen Barcelona Berlin Lodz2x Dusseldorf 2x

Awatar użytkownika
Darek12.73
Faith
Numer gadu-gadu: 4387326

Post autor: Darek12.73 » wtorek, 16 lutego 2010, 00:55

12.02.2010 - koncert nr 2.
:arrow: Hala Atlas Arena - łodzianie szczęśliwcy. Kropiwnickiemu ten projekt się udał, w przeciwieństwie do "Mędrcy świata monarchowie, czyli dzień laby dla Polaków" .
:arrow: Publika - depeszowcy się sprawili. Średnia wieku tak pod trzydziestkę. Baloniki na Policy Of Truth wyglądały nadzwyczaj udanie (określenie "psychodelicznie" Franka jak najbardziej na miejscu). Machanie łapkami pod koniec Never Let Me Down Again - bezcenne. Płyta i trybuny cały czas w ruchu. Szacunek.
:arrow: Satlista - może i przewidywalna, ale zestaw wręcz wymarzony. Klasycznych hitów przecież nie mogło zabraknąć. Dobrze, że na siłę nie promowali nowej płyty (tylko 4 piosenki, poza genialnym dla mnie Wrong, pozostałe 3 to koncertowe przeciętniaki). Jedyny mankament to sam początek koncertu. Wiadomo, że prawie zawsze rozpoczynają swe show od pierwszej pieśni z najnowszego albumu, ale In Chains średnio nadaje się na otwarcie. Mogliby zaczynać od wspaniałego przecież Wrong. In Chains i zagrany jako trzeci Hole To Feed nie podgrzały więc wystarczająco atmosfery. Na szczęście od czwartego It's No Good zaczęła się już jazda:
- A Question Of Time, Never Let Me Down Again, Personal Jesus, a szczególnie I Feel You wbiły mnie w glebę (gitara Martina w I Feel You - riff brzmienie moc!!! Chłopaki ze Slayera i Matallicy na Sonisphere Festival będą musieli się postarać, aby to przebić :lol:)
- delikatne piękno w Judas, Precious i wyjątkowym Home (zawsze go uwielbiałem, wzrusza mnie niczym najlepsze "łezsongi" The Cure :wink:)
- Walking In My Shoes, World In My Eyes, Policy Of Truth, Enjoy The Silence, Stripped jak zawsze nie mogły zawieść
- mrok, tajemniczość, "czarność" In Your Room i Behind The Wheel
:arrow: Cenzurki osobiste. Gahan - poszalał sobie chłopak, pokazał tatuaże, dyrygował publiką na medal, zdrowe gardło - mocny wokal. Gore - nie spodziewałem, że tak potrafi rzeźbić na gitarze. Na studyjnych nie brzmi to tak powalająco jak na żywo. No i rzecz jasna głosik w Home. Fletcher - klawiszowy klimaciarz. Było dobrze. Gość na perkusji (nie znam nazwiska) - potężne i czyste brzmienie, szacunek!!!

Zastanawiałem się przez kilka dni, czy warto przebijać się 350 km do Łodzi, przez te śniegi, zawieruchy i inne zimowe atrakcje. Było warto. Gdyby tak jeszcze zagrali Something To Do...

Awatar użytkownika
roodzia
Three Imaginary Boys
Kontakt:

Post autor: roodzia » wtorek, 16 lutego 2010, 09:58

moja 9-gigowa trasa sie skończyła na 2 Łodzi i teraz z naiwnością małolala czekam na solo tour Marta. Ja sie przy tym człowieku rozkładam!

Co do bandu- Christian Eigner jak zwykle. Jak zwierzak z Muppetów spuszczony ze smyczy. Że też on przy swoim niewielkim wzroście te bębny ogarnia! Nie do końca trawiłam przygrywki Gordeno ale facet mnie kilka razy zaskoczył pozytywnie na tej trasie i szacun dla niego za wkładanie swoich 3 groszy.

PS. Fleczu to nie muzyk, to OSOBOWOŚĆ! :D
TOTU 09/10 Luxemburg Berlin Paryz Rzym Oberhausen Barcelona Berlin Lodz2x Dusseldorf 2x

Awatar użytkownika
CureMar
Concert - The Cure Live
Numer gadu-gadu: 5308708
Kontakt:

Post autor: CureMar » czwartek, 18 lutego 2010, 12:14

Wczoraj zespół zagrał koncert w Royal Albert Hall na rzecz fundacji "Teenage Cancer Trust". Jako że koncert wyjątkowy to i nie obyło się bez niespodzianek mniejszego i większego kalibru:
- "One Caress" i "Come Back" zagrane z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego
- po raz pierwszy na tej trasie pojawiło się "Photographic"
- i największa niespodzianka: "Somebody" (też nowość na TOTU) z gościnnym udziałem Alana Wildera grającego na pianinie :D
"Ten pijak, który mruczy coś przez sen,
Że póki my żyjemy, Ona żyje też..."

Awatar użytkownika
roodzia
Three Imaginary Boys
Kontakt:

Post autor: roodzia » czwartek, 18 lutego 2010, 13:06

roodzia pisze:moja 9-gigowa trasa sie skończyła na 2 Łodzi i teraz z naiwnością małolala czekam na solo tour Marta. Ja sie przy tym człowieku rozkładam!
Jednak sie nie skończyła :D

pilnie poszukiwane sa po 3 bilety na pierwszy i drugi dzień do Dusseldorfu!

Awatar użytkownika
Rav
The Head On The Door
Kontakt:

Post autor: Rav » niedziela, 21 lutego 2010, 15:14

@Darek12.73 - STD zagrali ostatni raz podczas Devotional tour
http://www.youtube.com/watch?v=f2Dv9cQk ... L&index=20
DM TOUR 2013: Monachium, Budapeszt, Zagrzeb, Bratysława, Berlin, Paryż, Warszawa

sławekg
Seventeen Seconds

Post autor: sławekg » poniedziałek, 22 lutego 2010, 01:01

CureMar pisze:Wczoraj zespół zagrał koncert w Royal Albert Hall na rzecz fundacji "Teenage Cancer Trust". Jako że koncert wyjątkowy to i nie obyło się bez niespodzianek mniejszego i większego kalibru:
- "One Caress" i "Come Back" zagrane z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego
- po raz pierwszy na tej trasie pojawiło się "Photographic"
- i największa niespodzianka: "Somebody" (też nowość na TOTU) z gościnnym udziałem Alana Wildera grającego na pianinie :D
To super.Alan się z nimi zadaje?

Awatar użytkownika
Doma
Seventeen Seconds
Numer gadu-gadu: 3155601

Post autor: Doma » wtorek, 23 lutego 2010, 19:41

Gdzieś wyczytałam, że Alan wraz z momentem rozstawania się z zespołem mówił, że będzie ich wspierał czy w taki, czy w inny sposób (piszę dość ogólnikowo, bo nie pamiętam dokładnie jego słów), więc wygląda na to, że rozstali się w pokoju i może gdzieś tam w sferze prywatnej są kolegami mimo wszystko :)
hahaha

Obrazek

sławekg
Seventeen Seconds

Post autor: sławekg » wtorek, 23 lutego 2010, 23:28

Szkoda,że muzyka DM trochę odbiega od AW :lol:

Awatar użytkownika
Doma
Seventeen Seconds
Numer gadu-gadu: 3155601

Post autor: Doma » środa, 24 lutego 2010, 23:39

Mm, mijają ledwo 2 tygodnie od koncertów w Łodzi, a ja się czuję jakby to już minęła cała wieczność i jutro wstanę wczesnym rankiem, żeby wsiąść w pociąg z biletem oraz bananem na twarzy. Nową trasę, jak najprędzej proszę :pray:
hahaha

Obrazek

Awatar użytkownika
prypa
Three Imaginary Boys

Post autor: prypa » poniedziałek, 1 marca 2010, 10:36

ODPOWIEDZ