Depeche Mode - Tour of the Universe

Informacje o koncertach, festiwalach oraz o imprezach organizowanych przez fanów.
Awatar użytkownika
roodzia
Three Imaginary Boys
Numer gadu-gadu: 2675150
Kontakt:

Re: Depeche Mode - Tour of the Universe

Post autor: roodzia » poniedziałek, 6 października 2008, 20:25

tzn. ze co? koncerty w Polsce są gorsze?
TOTU 09/10 Luxemburg Berlin Paryz Rzym Oberhausen Barcelona Berlin Lodz2x Dusseldorf 2x

Vielebny

Post autor: Vielebny » poniedziałek, 6 października 2008, 20:32

tak chyba by należało wnioskować, że w Polsce jakąś kichęodwalają na odpieprz dla "bloku" wschodniego. Wszyscy jednak wiemy, że tak nie jest (a koleżanka powyżej wie najlepiej będąc częściej w Paryżu na DM niż w Polsce :) ). Chyba, że się koledze obiekt mniej podoba w Polsce - tu się można zgodzić, gdzie tam spodkowi do np. Sazkiej Areny ale jakie to ma znaczenie... DM, to DM, nie ważne czy na wale w Lisewie czy w Madison Square Garden.

Awatar użytkownika
dariusz
Concert - The Cure Live
Numer gadu-gadu: 1897081

Post autor: dariusz » poniedziałek, 6 października 2008, 20:36

fakt Nevyn - lepiej u niemca za 80 ojro

Awatar użytkownika
Nevyn
Disintegration
Numer gadu-gadu: 2339800
Kontakt:

Post autor: Nevyn » poniedziałek, 6 października 2008, 20:43

hm, wiecie co? dla mnie wyjazdy do Rzymu, Paryża, czy Barcelony, oprócz samego koncertu składaly się z "wartości dodanej" - zwiedzania, przygody i tak dalej.

Czegoś takiego stadion Gwardii mi raczej nie da.

Ale wszystkim życzę wspanialego koncertu w Warszawie.

Dariuszu, jeśli chcesz wydawać na ten zespól 80 ojro - to do roboty, od dziś bilety są w sprzedaży.
Have a Cure day :)

Awatar użytkownika
roodzia
Three Imaginary Boys
Kontakt:

Post autor: roodzia » poniedziałek, 6 października 2008, 20:44

Vielebny: akurat w Polsce widziałam ich więcej razy niz w Paryzu, ale zdazyło mi się byc tak i siam na koncertach zgadzam się z jednym: brakuje nam obiektów. O tym nawet nie ma co dyskutować.
Ale obiekt jest niczym bez ludzi tworzących atmosferę.
Poza tym taniej to chyba tylko w Wilnie jest a tam panienki lanserki i panowie prosto z siłki śpiewający lalala bo tekst to zbyt trudna rzecz do opanowania.
TOTU 09/10 Luxemburg Berlin Paryz Rzym Oberhausen Barcelona Berlin Lodz2x Dusseldorf 2x

Vielebny

Post autor: Vielebny » poniedziałek, 6 października 2008, 20:49

Przepraszam, tak tylko napisałem o tym Paryżu, nawet w radiu o tym Rav wspominał w wywiadzie i stąd pamiętam. Chodziło tylko o to, że byłaś za granicą i możesz coś o tym powiedzieć.
Poważnie w Wilnie takie jaja? Chciałem tam na poprzedniej trasie jechać (a tak dla złamania stereotypu - wszyscy jeżdżą na zachód na koncerty, a ja bym pojechał na wschód :) ) ale przy rezerwacji biletu trzeba było podać litewski numer telefonu kontaktowego i mi nie poszło.
To jak opowiadali o The Cure bodajże w Austrii, gdzie halka w pół pusta, ludzie kręcąsię, gadają ze sobą... jak na festynie.

Awatar użytkownika
roodzia
Three Imaginary Boys
Kontakt:

Post autor: roodzia » poniedziałek, 6 października 2008, 20:59

Akurat w Wiedniu tak dla odmiany bylismy pod samą sceną i nie wiem co się działo z tyłu,. ale np w takim Berku najbardzie wystylizowani fani potrafili przez pol koncertu plotkowac a nastepnie wyjsc wczesniej by poprawic fryzury przed lansowaniekm sie na afterze :|

A wracajac do tematu: jesli DM zagrałoby 10 koncertów w Polsce, to bym na nich była. jezdze po Europie bo 1 czy 2 to dla mnie troche mało.
Zwiedzanie i podrozowanie przy okazji koncertów to super sprawa, ale jest to przy okazji a nie celem samym w sobie. Przynajmniej dla mnie.

Vielebny

Post autor: Vielebny » poniedziałek, 6 października 2008, 21:08

Rzecz jasna, że nie celem samym w sobie bo by można było wyruszyć nie czekając na trasę.
Słusznie wspomniałaś o ilości koncertów. Wielu docenia nastrój na koncertach w Polsce ale co tu się dziwić jeśli za Odrą na DM chodzą jak do kina (ilość występów). Ten ostatni koncert The Cure w Oberhausen to 132 czy 134 występ zespołu w Niemczech - sądzę, że DM tam grali niewiele mniej, o ile nie więcej razy.

Awatar użytkownika
dariusz
Concert - The Cure Live

Post autor: dariusz » wtorek, 7 października 2008, 05:22

Nevyn pisze: Dariuszu, jeśli chcesz wydawać na ten zespól 80 ojro - to do roboty, od dziś bilety są w sprzedaży.
pewnie Nevyn że bym chciał 80 ojro, nawet 100$ w usa.
Niestety warszawa jest najbliżej komunikacyjnie. brutalna prawda.

Awatar użytkownika
dariusz
Concert - The Cure Live

Post autor: dariusz » wtorek, 7 października 2008, 06:24

Kawałek konferencji - http://ru.youtube.com/watch?v=FGyr613jZD8
Heeheheh

Awatar użytkownika
dariusz
Concert - The Cure Live

Post autor: dariusz » wtorek, 7 października 2008, 06:29

Awatar użytkownika
Rav
The Head On The Door
Numer gadu-gadu: 0
Kontakt:

Post autor: Rav » wtorek, 7 października 2008, 08:15

[quote="rav"]Na eventimie.de bilety na wszystkie koncerty pod scenę są czasowo niedostępne.
:twisted:
Koncert na Litwie odradzam.
Nasz ostatni wypad podczas PTA to największa wyjazdowa trauma i walka o życie.
Ci sami panowie, którym uciekliśmy zaatakowali potem autokar wracający do Polski na stacji benzynowej.
Nigdy więcej koncertów na wschodzie![quote]

nie wypowiadam sie na temat koncertow, bo nigdy nie bylem ale co do samej rzeczonej Litwy, a takze pozostalych krajow baltyckich czyli Łotwy i Estonii jestem mocno zdziwiony ta wypowiedzia. Jeszcze nie dawno temu spedzalem sluzbowo w tych panstwach sporo czasu - w wielu elementach gospodarki niestety wszystkie uciekly daleko przed nas. Takze infrastruktura, GDP, a takze nazwijmy to ogolny poziom bezpieczenstwa sa na poziomie co najmniej Polski....

ps. a co do samego koncertu to kupno biletow uzalezniam od poziomu nastepcy PTA...choc z drugiej strony moze byc wtedy juz problem z biletami.
DM TOUR 2013: Monachium, Budapeszt, Zagrzeb, Bratysława, Berlin, Paryż, Warszawa

Vielebny

Post autor: Vielebny » wtorek, 7 października 2008, 09:10

Tak sobie chcieli sobie kogoś pobić dla jaj czy okraść czy co....
Wiem, że w Rosji zdarzało się (zdarza), że zatrzymywali samochody czy autokary ale to ze zwykłej biedy - dostali 5$ i była ogromna radość.

Awatar użytkownika
cyjanek
Concert - The Cure Live
Numer gadu-gadu: 1882016

Post autor: cyjanek » wtorek, 7 października 2008, 11:24

DM w Pradze, koło 130zł.. odległość ta sama co do Warszawy, a miasto ładniejsze.. hmmmm. czy ktoś z was zamawiał kiedyś bilety z czeskiego ticketpro? nie było problemów?
.

Vielebny

Post autor: Vielebny » wtorek, 7 października 2008, 11:46

... ale w Pradze nie krzyknie Ci Dave "Goodevening Warsaw" a to piękna chwila. Jak dla mnie podstawą jest występ w Polsce. Przede wszystkim u siebie a potem można myśleć o innych miejscach - takie mam zdanie.
Ps... koleżanka z południa. Ja mam do Warszawa niecałe 350 km a do Pragi jakieś 900

ODPOWIEDZ