The Cure - Praga

Informacje o koncertach, festiwalach oraz o imprezach organizowanych przez fanów.
Gość

The Cure - Praga

Post autor: Gość » sobota, 26 stycznia 2008, 11:01

miły i symaptyczny Kjurowiec poszukuje pomocnej duszy ktora wybiera sie wlasnym samochodem na koncert do Pragi i ma 1 miejsce wolne !!
bardzozo prosze o kontakt na GG 5820070 lub triku@vp.pl

w zamian oferuje swoje towarzystwo, nienaganne zachowanie oraz ogromna wdziecznosc :))

Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
haiaw
Administrator
Numer gadu-gadu: 0

Re: The CURE PRAGA !!!!!!!!!!!

Post autor: haiaw » niedziela, 27 stycznia 2008, 16:42

Gość pisze:miły i symaptyczny Kjurowiec poszukuje pomocnej duszy ktora wybiera sie wlasnym samochodem na koncert do Pragi i ma 1 miejsce wolne !!

w zamian oferuje swoje towarzystwo, nienaganne zachowanie oraz ogromna wdziecznosc :))

Pozdrawiam serdecznie
ale skąd ?
try walking in my shoes, you'll stumble in my footsteps

Gość

Post autor: Gość » poniedziałek, 28 stycznia 2008, 19:49

haiaw pisze:
Gość pisze:miły i symaptyczny Kjurowiec poszukuje pomocnej duszy ktora wybiera sie wlasnym samochodem na koncert do Pragi i ma 1 miejsce wolne !!

Pozdrawiam serdecznie
ale skąd ?
szczerze mowiac to najbardziej by mi pasowalo z KAtowic bo zamierzam tam zostac 1 dzien po koncercie i najchetniej z tamtad bym sie zabral ale istnieje tez mozliwosc ze dojade pociagiem np do wroclawia i jezeli ktos by przejezdal przez to maisto w drodze do Pragi to chetnie bym sie z nim zabral...

Awatar użytkownika
wonchacz
Three Imaginary Boys

Post autor: wonchacz » piątek, 8 lutego 2008, 18:54

Ja też poszukuję jakiegoś dobrego samarytanina albo samarytanki :wink: , który/a jedzie na koncert do Pragi z Wrocławia lub okolic i ma wolne miejsce dla fana w potrzebie :D
Like strawberries and cream
It's the only way to be! :D

Awatar użytkownika
wonchacz
Three Imaginary Boys

KTO DO PRAGI?!

Post autor: wonchacz » niedziela, 10 lutego 2008, 12:59

Kto z was wybiera się 21.02 na koncert do Pragi autobusem, busem, pociągiem, samochodem czy czymkolwiek :wink: i jedzie lub przejeżdża przez Wrocław??? Bo mam taki "mały" problem. A mianowicie kupiłem bilet do Pragi wraz z przejazdem autokarem na stronie shortcut.pl, ale właśnie mi odpisali, że przejazd został odwołany. Okazało się, że byłem jedyną osobą, która zapisała się na ten autokar :( I teraz za bardzo nie wiem co mam zrobić, chyba będę musiał jechać pociągiem, ale nie chce mi się samemu gubić po Pradze i do tego nie wiem co mam zrobić z powrotem...nocleg czy nie, a jak tak to gdzie? Macie dla mnie jakieś cenne rady lub najlepiej jakby ktoś jechał samochodem w obie strony i miał wolne miejsce :) oczywiście dorzucę się na benzynke i postawię piffko czy dwa :wink:
Like strawberries and cream
It's the only way to be! :D

triku3
Easy Cure
Kontakt:

Post autor: triku3 » czwartek, 14 lutego 2008, 14:16

wonchacz pisze:Ja też poszukuję jakiegoś dobrego samarytanina albo samarytanki :wink: , który/a jedzie na koncert do Pragi z Wrocławia lub okolic i ma wolne miejsce dla fana w potrzebie :D
no wlasnie !! mam ten sam problem !! moze jakos razem sie wybierzemy do tej pragi bo widze ze chetnych jak na razie zeby sie zlitowac nad nami nie ma ://// jak cos to pisz na triku@vp.pl lub GG 5820070 pozdrawiam
triku

triku3
Easy Cure
Kontakt:

Re: KTO DO PRAGI?!

Post autor: triku3 » czwartek, 14 lutego 2008, 14:17

wonchacz pisze:Kto z was wybiera się 21.02 na koncert do Pragi autobusem, busem, pociągiem, samochodem czy czymkolwiek :wink: i jedzie lub przejeżdża przez Wrocław??? Bo mam taki "mały" problem. A mianowicie kupiłem bilet do Pragi wraz z przejazdem autokarem na stronie shortcut.pl, ale właśnie mi odpisali, że przejazd został odwołany. Okazało się, że byłem jedyną osobą, która zapisała się na ten autokar :( I teraz za bardzo nie wiem co mam zrobić, chyba będę musiał jechać pociągiem, ale nie chce mi się samemu gubić po Pradze i do tego nie wiem co mam zrobić z powrotem...nocleg czy nie, a jak tak to gdzie? Macie dla mnie jakieś cenne rady lub najlepiej jakby ktoś jechał samochodem w obie strony i miał wolne miejsce :) oczywiście dorzucę się na benzynke i postawię piffko czy dwa :wink:
no wlasnie !! mam ten sam problem !! moze jakos razem sie wybierzemy do tej pragi bo widze ze chetnych jak na razie zeby sie zlitowac nad nami nie ma ://// jak cos to pisz na triku@vp.pl lub GG 5820070 pozdrawiam
triku

Gość

Post autor: Gość » piątek, 15 lutego 2008, 20:57

uz za chvili =; /juz za chvile..... huuuuuraaaaa

IngridCZ
Easy Cure

Post autor: IngridCZ » piątek, 15 lutego 2008, 20:59

Gość pisze:uz za chvili =; /juz za chvile..... huuuuuraaaaa
huraaaaaaaaaaaa!!!! :pray:

Awatar użytkownika
Carla
Japanese Whispers
Numer gadu-gadu: 7285848

Re: The Cure - Praga

Post autor: Carla » środa, 20 lutego 2008, 23:38

Przybywam z nagłym wezwaniem i prośbą! Rav w gorącze dziś zadzwonił, czy aby ktoś nie wie, w którym praskim hotelu chłopaki nocują? I nie chodzi o wolne pokoje ;) Jesli ktoś wie coś proszę o znak sygnał :)

Fajnie wrócić i to przy takiej Okazji :)

pozDrawiaM ;p
Gdyby były same piękne chwile
Nie wiedziałabym, że żyję...

Awatar użytkownika
roodzia
Three Imaginary Boys
Numer gadu-gadu: 2675150
Kontakt:

Re: The Cure - Praga

Post autor: roodzia » wtorek, 26 lutego 2008, 23:48

Obrazek
TOTU 09/10 Luxemburg Berlin Paryz Rzym Oberhausen Barcelona Berlin Lodz2x Dusseldorf 2x

ODPOWIEDZ