Heineken Music Open'er Festival- Gdynia 8-9 lipca

Informacje o koncertach, festiwalach oraz o imprezach organizowanych przez fanów.
Awatar użytkownika
Aga
The Head On The Door
Numer gadu-gadu: 0

Heineken Music Open'er Festival- Gdynia 8-9 lipca

Post autor: Aga » czwartek, 3 marca 2005, 10:03

W tym roku na Festiwalu Heineken Music-Open'er w Gdyni zagrają m.in. Faithless, Fatboy Slim, Underworld. Impreza odbędzie się w dniach 8-9 lipca. W sumie wystąpi 8 gwiazd.
Ostatnio zmieniony piątek, 4 marca 2005, 18:06 przez Aga, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Zajin
Japanese Whispers
Kontakt:

Post autor: Zajin » czwartek, 3 marca 2005, 12:20

Gdynia jest fajna :P Czekam na dalsze ogloszenia co do gwiazd festiwalu, bo podobno jeszcze mamy sie zdziwić :]
into the swirl of their senselessness
cosy emptiness

Awatar użytkownika
bflower
Matka Moderatorka

Post autor: bflower » piątek, 4 marca 2005, 17:38

Własnie, miałam napisać, żeby nasze trójmiejskie kjury liczyły się z ponownym wpadnięciem na bflower w tym roku :)
Ekspresu akurat słuchałam i moge dodać do informacji z onetu to, że zapowiadane jest 8 zagranicznych czołowych zespołów, przedstawicieli nurtu elektronicznego, hip hopu i rocka. Elektroniczny skład już znamy, czyli 5 kolejnych zespołów to będzie rock i hh (mam nadzieję, że w stosunku min. 4:1 :) ). W wypowiedzi organizatora szczególnie spodobało mi się, że planowany jest camping w cenie karnetu, czyli, Panowie i Panie, zbliżamy się do Europy. Poza zagranicznymi gwiazdami mają też grać polskie zespoły, m.in. organizator wspominał o szansie dla młodych zespołów (?).
W każdym razie bardzo dobrze, że szykuje nam się festiwal z prawdziwego wrażenia, może wkrótce nie będzie już trzeba jeździć na zachód by przez kilka dni nachodzić się na znakomite koncerty.
Aha, i cena ma podobno być "rozsądna", zobaczymy w poniedziałek, ale ja trzymam kciuki za to, by organizatorzy mieli odpowiednie wyobrażenie rozsądnej ceny :)
pzdr
and take it easy chicken

Awatar użytkownika
bflower
Matka Moderatorka

Post autor: bflower » środa, 16 marca 2005, 16:54

Do listy doszedł (ale nie dziś a wcześniej, nie jestem ostatnio na bieżąco) Snoop Dog.
Bilety 199 z noclegiem na oba dni, już w sprzedaży.
pzdr
and take it easy chicken

Awatar użytkownika
ont
Seventeen Seconds

Post autor: ont » środa, 16 marca 2005, 18:25

.. a w prasie spekulacje czy jakiekolwiek masowe imprezy się w ogóle odbedą, bo ponoć władze z policją chcą zobligowac organizatorów do zakupy specjalistycznego sprzety mającego zagwarantować więcej bezpieczeństwa, wartego po milion PLN...

marcin
The Top
Kontakt:

Post autor: marcin » środa, 16 marca 2005, 20:03

Awatar użytkownika
Aga
The Head On The Door

Post autor: Aga » piątek, 1 kwietnia 2005, 13:03

Open'er Festival z Portishead !!!!!!!!!!

Lista artystów, którzy zagrać mają na tegorocznej odsłonie festiwalu Heineken Open'er sukcesywnie się powiększa. Wiemy już, że na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Fatboy Slim, Underworld, Faithless czy Snoop Dogg, a najnowsze informacje od organizatorów mówią, że w Gdyni zagra także zespół Portishead - i jest to kolejny (po zeszłorocznym Massive Attack) ukłon w stronę miłośników trip-hopu. Oficjalnie mówi się, że zespół nie zagra na festiwalu programu z płyty, którą przygotowuje, będzie to występ akustyczny - podobny do tego sprzed paru tygodni, jaki odbył się w Bristol Academy. Przypomnijmy, impreza odbędzie się w dniach 8-9 lipca, cena karnetu, który można nabyć od 10-marca wynosi 199 PLN. Organizacją zajmuje się firma AlterArt. http://www.trip-hop.info/

Awatar użytkownika
Aga
The Head On The Door

Post autor: Aga » piątek, 1 kwietnia 2005, 13:28

Aga pisze:Open'er Festival z Portishead !!!!!!!!!!

Lista artystów, którzy zagrać mają na tegorocznej odsłonie festiwalu Heineken Open'er sukcesywnie się powiększa. Wiemy już, że na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Fatboy Slim, Underworld, Faithless czy Snoop Dogg, a najnowsze informacje od organizatorów mówią, że w Gdyni zagra także zespół Portishead - i jest to kolejny (po zeszłorocznym Massive Attack) ukłon w stronę miłośników trip-hopu. Oficjalnie mówi się, że zespół nie zagra na festiwalu programu z płyty, którą przygotowuje, będzie to występ akustyczny - podobny do tego sprzed paru tygodni, jaki odbył się w Bristol Academy. Przypomnijmy, impreza odbędzie się w dniach 8-9 lipca, cena karnetu, który można nabyć od 10-marca wynosi 199 PLN. Organizacją zajmuje się firma AlterArt. http://www.trip-hop.info/
chyba dałam sie nabrac .. dzis przeciez prima aprillis.. pff.. a mogło byc tak pięknie.. :evil:
Ostatnio zmieniony piątek, 1 kwietnia 2005, 14:54 przez Aga, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
DrowningMan
The Top
Kontakt:

Post autor: DrowningMan » piątek, 1 kwietnia 2005, 14:07

HAHAHAHA, mnie tez nabralas :wink: A juz zaczolem pieniadze liczyc....
Turn On, Tune In, Drop Out

Awatar użytkownika
Aga
The Head On The Door

Post autor: Aga » piątek, 1 kwietnia 2005, 14:19

DrowningMan pisze:HAHAHAHA, mnie tez nabralas :wink: A juz zaczolem pieniadze liczyc....
za kare , ze dałam sie nabrać, postanowiłam wkręcic kumpele, powiedziałam jej ze Placebo zagra pod koniec maja w Pozaniu w Slodowni.. uwierzyła ! nawet ustawila sobie info na gg.. jutro powiem jej ze to nie prawda, poznecam sie nad nią troszeczke :mrgreen:

oliwka
Easy Cure
Kontakt:

Post autor: oliwka » piątek, 29 kwietnia 2005, 08:10

Swoj udzial potwierdzili THE WHITE STRIPES I THE MUSIC!!!!!!!!A zajebioza
jak dla mniie;)
http://muzyka.onet.pl/mr,1089509,wiadomosci.html
i'm two steps on the water:)

Awatar użytkownika
AgentCooper
Concert - The Cure Live

Post autor: AgentCooper » piątek, 29 kwietnia 2005, 08:19

oliwka pisze:Swoj udzial potwierdzili THE WHITE STRIPES I THE MUSIC!!!!!!!!A zajebioza
jak dla mniie;)
http://muzyka.onet.pl/mr,1089509,wiadomosci.html
no to fajnie. The Music to bardzo fajna kapelka choc u nas chyba troche nieznana. Niezle natezenie koncertow sie szykuje na poczatku lipca.

Awatar użytkownika
frankenstein
Concert - The Cure Live

Post autor: frankenstein » piątek, 29 kwietnia 2005, 09:44

Czuję w kościach, że trzeba będzie się wybrać :)
Dla mnie wszyscy ludzie wyglądają tak samo.
Ray Charles

Awatar użytkownika
bflower
Matka Moderatorka

Post autor: bflower » piątek, 29 kwietnia 2005, 16:35

AgentCooper pisze:no to fajnie. The Music to bardzo fajna kapelka choc u nas chyba troche nieznana. Niezle natezenie koncertow sie szykuje na poczatku lipca.
Nieznana? A skąd! Jak dla mnie to najlepszy zespół w tegorocznym składzie.
Chcę jechać kjurcze, ale chyba nie dam rady. Za krótkie te wakacje :(
pzdr
and take it easy chicken

Awatar użytkownika
Rav
The Head On The Door
Kontakt:

Post autor: Rav » sobota, 30 kwietnia 2005, 11:51

Powiem tak - cuuuuuuuuuuuudownie.
Jedynie Snoop jest beeeeeeeeeeeeeeee!
A może tam powinniśmy urządzić jakieś spotkanie ludzi z forum?
DM TOUR 2013: Monachium, Budapeszt, Zagrzeb, Bratysława, Berlin, Paryż, Warszawa

ODPOWIEDZ